Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha csak öt tantárgyból érettsé...

Ha csak öt tantárgyból érettségizek (az öt kötelezőből), akkor nem kapok érettségit vagy mi?

Figyelt kérdés
Mert hogy ugye kell egy választott tantárgy is, ami nem kötelező. De én meg faktnak felvettem az angolt, ennyi, ami meg alapból kötelező.. szóval ráb*sztam mert nem tudtam, és most nincs egy plusz tantárgyam.. mit lehet ezzel kezdeni?? mi az amire egy év alatt fel lehet készülni? infóra gondoltam, az egy év alatt meglenne?
2012. febr. 26. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát 5 tantárgyra már kapsz érettségit. Mivel eleve 4 tárgy megvan adva(magyar, idegennyelv,töri,matek), és választanod kell még egy 5-et. Ami a te esetedbe lehet info. Egy év alatt simán megvan, nekem osztálytársam most kezdett infóból felkészülni mivel most döntötte el hogy abból érettségizik. Szóval 1 év bőven elég rá.
2012. febr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jaajj, akkor elírtam.. a négy kötelezőből. mivel ahogy mondtam nincs választott tantárgyam. szóval négyre nem kapok érettségit mi? viszont akkor többé-kevésbé megnyugodtam, majd jövőre felveszem faktnak..
2012. febr. 26. 22:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát négyre sajna nem. :)
2012. márc. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
és az irodalmat meg a nyelvtant egybe veszik ugye? hát nem tudom miért nem mondja a tanár mikor látja hogy csak az angolt veszem fel faktnak és nincs választott tantárgyam -_-"
2012. márc. 1. 19:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!