Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha kijelentkezem a lakcímemről...

Ha kijelentkezem a lakcímemről az megoldása annak hogy ne kapjak az adósságomról leveleket és ezáltal elkerüljem a behajtást?

Figyelt kérdés
A szüleim nagy adósságba vertek, és most megtalált a hitelező. Ha nincs cím amin értesítsenek hogy ez meg az lesz, attól még elindítják ellenem az eljárást? Gondoltam hát ha van ilyen hogy amig az adóst nem tudják elérni nem tudnak semmit tenni. mellesleg GYEDen vagyok
2012. febr. 24. 00:37
 1/1 anonim válasza:
Az üzeneteket ugyanúgy küldeni fogják. Mi az előző tulaj leveleit is megkapjuk, pedig már jó ideje nem lakik itt, és már szóltunk is, hogy nem lakik itt. De ő külföldön lakik azóta, oda szerintem nem mennek utána...
2012. febr. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!