Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » összewesztem a pasimmal de...

összewesztem a pasimmal de nagyon szeretem és szeretnék wele ki békülni segitene valaki SSOOOSSS?!

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg magyarul. A pozitív változások kis szerencsével helyrebillenthetik a kapcsolatot.
2012. febr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Manesz válasza:
100%
először tanulj meg írni, például hogy a v helyett nem w-t írsz...
2012. febr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Shai-Hulud ***** válasza:
Lehet, hogy ezért Weszett ösze Wele a pasija... :-D
2012. febr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
de az is lehet, hogy a pasija is w-zik, és két dudás nem fér meg egy csárdában :D
2012. febr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amúgy meg mit wársz? Adjunk wazelint wagy miben kellene segíteni?
2012. febr. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én tudok ennél jobbat.

Cseréld le a pasidat.

WWWElem jobban jársz :)

2012. febr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

elkeserít, hogy mostanában miért nem lehet normálisan írni, hisz max így helyes:

Öszcsi Weszcsííh a pasicsimmaalh deh naóónh szercsízhném és szeriznék weleh kibékűűűlnih segítheneh walaki? SSOOOOHSSH?! :*** <3 <3 <3 <3 (LLLLLLLLLLLLLLLLLL) (KKK)


na ha így leírod, akk tuti fogsz rá értelmes válaszokat kapni, mert ha ezt komolyan így gondoltad, akkor tuti nem kapsz értelmes válaszokat. :D


...de nyugtass meg: csak vicceltél?

2012. febr. 25. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát bocs.... azért normális válaszokra számítottam de mindegyy kicsit ideges voltam de már minden rendben... bunkókáim -_-""
2012. márc. 5. 06:47
 9/10 Shai-Hulud ***** válasza:

Elég normális válaszok voltak, de ha nem tudsz a "sorok között olvasni", lefordíthatom neked:


- Tanulj meg magyarul helyesen írni!


Tudom, hogy sértő, ha ilyet kérünk tőled, de bocsásd meg nekünk. Ezért pedig nem megsértődni kell, és MÁSOKAT lebunkózni, hanem kicsit magadba szállni, és elgondolkozni, hogy vajon miért is írják neked TÖBBEN is azt, amit írnak.


Ha sokan mondják, hogy valamit nem jól csinálsz, akkor nem biztos, hogy az a sok ember a hülye...

2012. márc. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
de azért lehetett volna normálois válaszokat küldeni de mindeggy am rájöttem h nem kellet colna w-el irni csak már hozzászoktam :DD
2012. márc. 5. 18:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!