Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok boldog?

Miért nem vagyok boldog?

Figyelt kérdés
Nagy családban élek folyamat körül vessznek emberek. Vannak barátaim, de egyszerűen lehangolt állapotban vagyok már egy ideje, szégyenlem hogy folyton csenben vagyok nem tudok semmihez hozzá szólni egyszerűen elvesztettem az egyensulyomat.A tanulmányi eredményeim egyre roszabb, több tantárgyból is bukásra állok. Mondhatni nem motivál semmi. Sterssz, szorongás már az arcomon mutatkozik, önbizalmalmam 0. Gondolkodtam már hogy sportolok de annyira fáradtnak érzem magam állandóan, hogy abbamaradt.. Normális korrekt válaszokat köszönöm
2012. febr. 22. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Figyu:

Én is voltam így tini koromban.Egy merő depresszió voltam, még egy jót nevetni sem tudtam.Kérj beutalót pszihiáterhez (ne iskola pszihológushoz).Lehet, hogy depis vagy, és kell egy kis támogatás.

És NE szégelld:)

2012. febr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt most komolyan egy züllött internetes oldalon szeretnéd megtudni, mások véleményéből, hogy te miért nem vagy boldog? Ha te nem tudod, akkor ki? Vagy mégis milyen válaszra számítasz? Inkább ahelyett, hogy egy kicsit itt sajnáltatod magadat, jobb lenne a családoddal beszélgetni, (akár erről is) ha már megadatott, hogy nagy családban nőttél fel. Nem gondolnád, de ez is egy kincs.

Nagyon szépen összegyűjtötted a dolgokat, ami szerinted boldogtalanná tesz, de erre ne itt keresd a megoldást. Nem fogsz senkitől sem kapni egy linket, amire miután rákattintasz minden megoldódik. És nem a motivációddal van a gond, mert az van. Legalábbis arra volt motivációd, hogy ide írj. Szóval a problémát észleled és tapasztalod, és még talán tudod is mit kellene tenni. De csak egyszerűen lusta vagy.

A helyedben a gondjait megosztanám a körülöttem lévőkkel...

2012. febr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy züllött internetes oldal? Akkor te miért írsz ide?
2012. febr. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szeretek zülleni. Mindenesetre nem itt keresem életem problémáinak a megoldását.
2012. febr. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!