Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki használt már drogot!...

Aki használt már drogot! Lehet még boldog az életben?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy kipróbálja és olyan élményt nyújt, ami szavakkal leírhatatlan. Jobb a szexnél is. De nem szokik rá, leteszi a szert. Tud boldog lenni az után az élmény után, annak tudatában, hogy itt a Földön soha nem fog ahhoz foghatót átélni? Már semmi örömnek nem lesz olyan átütő ereje.
2012. jan. 20. 18:12
 1/8 B.B05 ***** válasza:

Persze, hogy lehet!

Ahhoz foghatót átélni nem fog, viszont nagyon sok más öröm van az életben, amit össze sem lehet hasonlítani evvel!

2012. jan. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a kéz. :) Hát igen, sokféle öröm van, ami miatt lehet élvezni az életet. De valami olyasmire gondoltam, hogy a szer hatása alatt átkerül egy "másik dimenzióba" (legalábbis úgy érzi, mintha ez történne), és amikor vissza kell jönnie a valóságba, akkor honvágya lesz a másik "hely" után.
2012. jan. 20. 18:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Én már többször is szívtam marihuánát, jó dolog úgy elnevetgélni, de nem változtam semmit. De ha tudatmódosító nélkül nem tud valaki boldog lenni ott már bajok vannak...
2012. jan. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És a tiszta állapotodra nem volt befolyással? Pl a fű hatása alatt megtapasztalsz valamit, vagy rájössz valamire, amit aztán "józanul" is fel tudsz használni. Vagy dolgok, amiket már másképp látsz azóta. Vagy kreativitás. Vagy bármi. :)
2012. jan. 20. 18:31
 5/8 anonim ***** válasza:
7%
en szivtam egyszer fuvet tobbet sem fogok diszko elot szivtuk haverokkal tiszta gaz amit csinaltunk minden csajra ramasztam majdnem kivettem a szerszamom tobbet nem szivok az bisztos amugy ojan mintha berugtal volna csak sokkal intenzivebb meg nem faj a fejed es nincs hanyingered
2012. jan. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

ma 18:47 hozzád hasonló balf*szok miatt ítélik el a drogot.Nem tudom mit szívhattál de a fűnek abszolút nem ilyen a hatása,sőt még csak hasonló sem.

Lehet boldog az életben is az ember,de olyan boldogságot nem tud szerekek nélkül előidézni,mint amit hatása alatt érzel,ez 2 különböző dolog,ha megtetszett nem muszáj függőnek lenned,1-2 hetente kikapcsolod a fejed,jól beállsz és elfelejted pár órára a valódi életed abban semmi rossz nincs,csak tudd hol a határ és legelső a biztonság és higiénia.

2012. jan. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Kedves kérdező! ez komoly kérdés, vagy be vagy kapva??
2013. márc. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! A kérdésed első felére a válaszom: igen, komoly. A második felére: nem tudom, mit jelent bekapva lenni. De köszi a hsz-edet. :)
2013. márc. 31. 04:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!