Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A lyukacsos fajta tojástálcáva...

A lyukacsos fajta tojástálcával is lehet hangszigetelni?

Figyelt kérdés
úgyértem rosszabb valamivel a hatásfoka mint a simának?
2012. febr. 21. 21:01
 1/4 Theorba ***** válasza:

Nna, kedves kérdező! Micsoda véletlen, hogy épp erre jártam!


Anno, a bátyámmal ketten voltunk szívesek ezt a műfajt föltalálni kb. 1963-ban.

Sajnos ki kell hoy ábrándítsalak. Ez csak hangelnyelőnek, tompítónak jó, nem hangszigetelőnek. Hogy értsd: egy kis fürdőszobában ha dalolgatsz, meglehetősen zengő lesz a hangod, de ha kitapétázod a dobozokkal, akkor a zengedezés "szobaszerűvé" tompul.

Na, ebben az értelemben kifelé valamennyit szigetel, mert az alapelv az, hogy a forrás felől kell a dolgokat kezdeni.

Vigasztalásul: a lyukacsos erre a szerepre még jobb. Elég ha az elnyelési folyamatot elképzeled. A stúdiókban is alapvetően lyukacsosak az elnyelők.

2012. febr. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudom hogy csak megtöri a hangot és köszi a választ!
2012. febr. 22. 06:21
 3/4 Theorba ***** válasza:
Csak mert hogy a kérdésfeltevésben a "szigetelni" szó szerepel, nem a "hangelnyelés"
2012. febr. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát az a lényeg hogy érted mit akarok kérdezni, és köszi mégegyszer!
2012. febr. 22. 13:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!