Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nincs megvonásos vérzésem...

Nincs megvonásos vérzésem gyogyszer melett, lehetek esetleg terhes?

Figyelt kérdés

Mult hónapban megjött de nem volt megvonásos vézrésem.rendesen jött meg ugy mintha nem szednék gyogyszert tehát véreztem. De multhónap elött a mensim végén jártam már már csak barnáztam másnap már nem volt semmi de aznap lefeküdtem a barátommal de ekkor már szedtem a tabit már 5-6 dbot be is vettem s szal aznap akktus után vagy közben nem tudom pontosan de jött még.E hónap elejlén azaz februárban csináltam tesztet az negativ lett,de szerintetek lehetek terhes valamilyen oknál fogva ?

A válaszitokat elöre is köszönöm.

értelmentlen válaszokat nem kérek köszike


2012. febr. 20. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, nem valamilyen oknál fogva lehetsz, hanem egy ok miatt.

Csinálj egy új tesztet.

2012. febr. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
mióta szedsz gyógyszert? ha van már pár hónapja ad neked egy védettséget. ha nem tul régen és még nem ált be a tabi akkor lehet hogy becsúszott valami. A vérzés ha elkezded a tabit van hogy 3-6 hónap alatt kezd helyre jönni mert azért ezek hormonok amik megváltoztatják a szervezeted. ha mégis kételyeid vannak, aktus után 14 nappal beágyazódik a baba, utána mutatja a teszt.bár van akinél korai terhességet nem mutat esetleg 6-7 heteset. ha nagyon aggódsz menj vissza a dokidhoz aki biztosat tud majd mondani.ne hallgass a sok idegenre itt a neten, nem mindenki megbízható, és van aki azért is félrevezethet. sok a orsszakarók, kárörvendő, nem is gondolnád. sok szerencsét! majd irj mi van!
2012. febr. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát már legalább fél éve szedem a tabit,de 3 évvel ezelőtt is szedtem de egy jó ideig leálltam vele s most újra kezdtem a szedését.Miután ez a dolog volt a barátommal utána rá másfél 2 hétre rá csináltuk meg a tesztet ami ugye negatív lett.

De tudomásom szerint amiatt is lehet hogy nincs megvonásos mert hogy tabit kéne váltani vagy vagy valami nem stimmel odabent,és hát ugye a baba is mert a megvonásosnak köze van a babához legjobb tudomásom szerint.

Valakivel esetleg volt már ilyen dolog??

Amúgy meg már két hete nagyon fáj a gyomrom a hasam van mikor görcsöl is úgy mintha meglenne s hányingerem is van olykor,s van mikor fáradékonyabb is vagyok de ez nem mindennapi általában a hányinger az mindennap de csak kicsit és nem mindig reggel hanem változó.

2012. febr. 21. 13:31
 4/5 anonim válasza:
én a helyedben mindenképpen dokihoz mennék, ő tud biztosat
2012. febr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mindenféleképp elmegyek dokihoz csak meg kell várnom a jövőhónap 10.ét még a párom fizut kap,mert én nem dolgozok s nincs fizetve a tb-m még egyenlőre de tervben van. Amúgy nem tudja valaki hogy ha elmegyek nőgyógyászhoz és nincs tb támogatásom hogy ilyenkor ha kell csinálni egy szűrést vagy egy vizsgálatot hogy mennyit kéne fizetnem érte vagy egyáltalán kell? Én úgy tudom hogy az ilyenekért kell fizetni.Ha valaki esetleg tudja az írjon már nekem hogy kb mennyi lenne ha kell esetleg mégis fizetni.

Köszike előre is.

2012. febr. 22. 09:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!