Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szedők! Kinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szedők! Kinek mennyit tart a megvonásos a gyógyszer mellett, hány napig, mennyire erős, és mit szedsz?

Figyelt kérdés
Egy sima felmérés, hogy kinek milyen lett a megvonásos, ahhoz képest mielőtt elkezdte szedni. azoknak, akik felteszik ezt a kérdést, ezerszer, gyűjtsük össze az infót:p
2010. aug. 31. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Gyógyszer előtt: Gyógyszer után:

- 7 nap - 6 nap

- nagyon erős görcsök első - 1. nap tűrhető fájás

2 nap

-3. napig erős vérzés - 2. napig erős vérzés

-pontatlan - pontos


Szóval nálam elég minimális a különbség,hirtelen ennyit tudtam összeszedni

2010. aug. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jaj,bocsi,nem küldte el oylan szépen rendezetten,de remélem érthető,amúgy Laurinát szedek,ez lemaradt!
2010. aug. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen, fejtegetem:p asszem rájöttem a logikára:)
2010. aug. 31. 22:44
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanúgy mint gyógyszer előtt, már 1 héttel korábban elkezd feszülni a mellem. De 4 napra csökkentette a vérzést, ebből az első nap a legrosszabb akkor görcsölök is rendesen, 2. nap kicsit jobb, de akkor is erős még a vérzés, és a 3-4 nap már jó, 4. nap már tisztasági is elég. Lindynettte 20-at szedek 1 éve.
2010. szept. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Melianet szedek

Gyógyszer előtt:

7-8 nap, baromi erős görcsök (ügyeleten kaptam a görcsoldó injekciókat), ájulás, hányás


Gyógyszer mellett:

4, max 5 nap, szinte teljesen fájdalom nélkül

2010. szept. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lindynette 20-at szedek.

Tabiszedés előtt- 6 nap, erős vérzés, görcsök hányással,hasmenéssel, sírógörcsökkel egybekötve, halálsápadtan(napi 5 Cataflam nem használt)


Tabiszedés közben- 5 nap, közepes vérzés, épphogy csak megérzem, hogy megjött :) 1,5 éve szedem.

2010. szept. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Tabi előtt 6-7 nap,erős vérzés görcsös fájdalom, néha még a gyógyszer sem hatott és ki kellett hívni a háziorvost, aki fájdalomcsillapító injekciót adott be.

Tabi után kb. 4 nap, a hasam csak az elején fáj, azért mert nehezen válik le a méhnyálkahártya.

Cypromixet szedek.

21L

2010. szept. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Cypromixot szedek, abbahagyása után a 7.napon, nincsenek görcseim, de fáj a hasam,(nem görcs szerű) nekem a mellem se feszül, és nem olyan erös a vérzésem, mint a gyógyszer szedése előtt volt.nekem sokkal jobb..:)
2010. szept. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Cypromix:

Előtte: pontatlan, későn jövő vérzés, 7 nap, erős görcsök 1-4 napig, első 3 nap nagyon erős vérzés, 4-5. közepes, 6-7 gyenge

Utána: pontosan jön meg, 5-6 nap, görcs maradt(ami nem normális), 2. nap legerősebb,többi jóval gyengébb.


Egyéb: a bőröm miatt kaptam, a pattanásokra, amit teljesen megszüntetett

2010. szept. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Előtte: 7-8 nap közepes, normál mennyiség, néha tűrhető fájdalom

Minervával: 5 nap, iszonyat erős vérzés, nagy görcsökkel :(

2012. ápr. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!