Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hülyeség anime...

Szerintetek hülyeség anime témájú tetoválásokat készitenem magamnak? Konkrétan Bleach, de már nagyon sok van.

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 15:27
1 2
 11/20 anonim válasza:
én is nagyon szeretem az animéket, de ha már tetoválsz te tudod a legjobban, hogy ezt nem lehet csakúgy letörölni ha megunja az ember. volt anime, amit nagyon szerettem, én is magamra tetováltattam volna sok éven keresztül. aztán egyszer csak "ráuntam" vagy mi, kiszerettem belőle, és azóta nagyon örülök hogy nem tetováltattam magamra.. pedig azelőtt gondolni se mertem volna rá, hogy én valaha meg fogom unni azt a kedvencemet. csak azért mondom ezt el, hogy nehogy egyszer megbánd. én megbántam volna, ha megteszem - mostmár tudom.
2012. febr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Kit varratnál fel?
2012. febr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
az utolsót nem nagyon értem...Már felvarrattam egy csomót,sokat csináltam magamnak is,de van soul Eateres is,van grimmjow,lidércek,renji nonfiguratívja(csak féltestes,zabimaru)tiszta idióta vagyok...:S
2012. febr. 26. 13:10
 14/20 anonim ***** válasza:
Szerintem az hülyeség, hogy mástól várod erre a választ.
2012. febr. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem választ kértem,vagy engedélyt,csak véleményt,hogy ez mennyire gagyi vagy sem.
2012. febr. 27. 21:11
 16/20 anonim ***** válasza:
Ha neked tetszik akkor miért ne? Csak ne bánd meg:)
2012. febr. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Mi értelme lenne megbánnom,le már úgy sem vehetemXD
2012. febr. 29. 21:54
 18/20 anonim ***** válasza:
12%
Mindenféle tetoválás bugyutaság. Ez az emberi faj természetességénewk kigunyoléasa, ugy az evolúciö mint a teremtés tagadása, Olyan mint a szépségkirálynőn a szamárfűl
2012. márc. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Utólsónak köszönöm szépen ,visszaülhet a bibliához.
2012. márc. 3. 23:03
 20/20 KAMUI ***** válasza:
NEM!! És ne érdekeljen más k.ibaszott véleménye az a lények hogy neked tetszen :)
2013. jún. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!