Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor fogják tovább szinkroniz...

Mikor fogják tovább szinkronizálni a bleach-t?

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Remélem soha xD Hidd el, sokkal jobb japán hanggal nézni. Korábban én is csak szinkronosan néztem mindent, de olyan sokat kellett várni, hogy inkább neki álltam japánul, magyar felirattal. Először nagyon furcsa volt, nehéz volt hozzászokni, de most már volt hogy csak később vettem észre hogy lemarad a felirat xD És még hozzá kell tennem, hogy a magyarok a legtehetségtelenebb vagy kezdő szinkron színészeket választják az animékhez, ami érezhető is. Japánban viszont épp ellenkezőleg :) ráadásul a japán nyelv elég szép hangzású (na jó, az angol jobb) és rengeteg olyan szavuk és kultúrális különbségeik vannak, amiket magyarul lehetetlen kifejezni. Csak tegyél egy próbát! Nem fogod megbánni!
2011. dec. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
TÖkéletesen egyetértek az elsövel , magyar szinkron 1 kalap sz*rt nem ér , nézd feliratosan sokkal jobb !
2011. dec. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
csatlakozok az elöttem válaszolókhoz. eredeti szinkronnal sokkal (+magyar felirat) élvezetesebb az egész... a japán szinkronszinészek sokkal jobban visszaadják az érzelmeket... szerintem
2012. febr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyébként , a bleachnek lassan vége lesz :)

Mangában elvileg nemsokára kezdik az utolsó arc-ot.

Gondolom utánna nimében is aztán vége, de még igyis elv 3-4évig menni fog

2012. febr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég gáz a magyar szinkron, de azért könnyebb volt ugy nézni, hogy nem kellett közben olvasnod. Egyébként nem hisze, hogy szinkronizálni fogják... :/ Sajna hamarosan úgyis vége az egésznek :'(
2012. jún. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!