Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sony Ericsson Xperia X8. Jó...

Sony Ericsson Xperia X8. Jó telefon?

Figyelt kérdés

Most Samsung Corbym van lassan 2 éve és szeretném lecserélni. Én am. olyan vagyok h telefonért max 30ezret adok ki többet nem. És most le akarom cserélni a corbyt, az xperia x8 tetszik is meg aránylag olcsó is, jónak is látom, és a lényeg hogy van benne wifi. Szerintetek jó választás lenne?:)

ja és az igaz hogy ha veszek új készüléket akkor a t-mobilnál beszámítják a régit?


2012. febr. 18. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
jéé, nekem is pont ilyen telcsim van :DD ... hátt,, nem mondom hogy rossz mobil, de nem is éppen a legjobb, mert pl nem tudok senkinek sem zenét kuldeni, ők sem tudnak nekem, az előző mébilomban a képeket amiket fényképeztem, átlehetett csinálni, kinyírni, hozzátenni egy másik képet..és amúgyis minden játék rajta majdnem interneten keresztül van és felvenni is nehéz... :(
2012. febr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
nagyon szar telefon én szerintem :)
2012. febr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hogy hogy nem tudnak neked zenéket küldeni meg te se tudsz? a Bloototh-on keresztül csak lehet, nem?
2012. febr. 18. 12:46
 4/6 anonim ***** válasza:
hát egyszerűen nem tudok, olyan hülyén van megoldva..
2012. febr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

egy rakás sz@r!! ugy ahogy van!!

most is éppen azzal kínlódok hogy játékot tegyek rá de sehogy nem megy!!


legszívesebben úgy földhöz vágnám!!!!!!!

2012. febr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Istenem!!!!!!

Mi a f@szért vesztek androidos telót, ha nem értetek hozzá???? Kedves kérdező! Elég jó kis teló, árát megéri, jó választás!;)

2012. ápr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!