Egy jó minőségű kb.65*97 cm-es óriásfotóhoz/plakáthoz elégséges lehet egy 1993*2951 pixeles 96dpi-s JPG kép?
Figyelt kérdés
internetről letöltött képet a MINICOPY-nál vagy a Copymaniánál nyomtatnám ki, de nem tudom megbecsülni, hogy milyen lenne a végeredmény. A válaszokat előre is köszönöm :)2012. febr. 17. 03:03
1/1 anonim válasza:
Nem, ennyi dpi biztosan nem elég.
A nyomdák általában 300 dpi-s képeket kérnek ahhoz, hogy jó minőségben tudjanak nyomtatni, és ezekből még csak nem is plakátok lesznek, csak mondjuk egy képes könyv képei.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!