Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy hozzam rendbe ezt a...

Hogy hozzam rendbe ezt a barátságot?

Figyelt kérdés

Egyik legjobb barátnőmről van szó, aki egy hihetetlenül érzékeny, de ugyanakkor makacs, önfejű lány.

A múltkor egy születésnap hevében barátnőm egy kicsit többet ivott a kelleténél, ölelős-bújós lett, és egy adott pillanatban megcsókolt, amit én (józan voltam) sajnos nem utasítottam el.

Azóta teljes frászban van, hogy ő megcsókolt egy lányt, ráadásul pont engem. Nem mer velem kettesben maradni (mintha attól félne, hogy letámadom?!), próbálja rám kenni az egészet... és úgy mindenestül összeomlani látszik a barátságunk. Mit tegyek most?


2012. febr. 8. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:

A következőt tanácsolom, ismerd el, hogy te voltál az oka, te csókoltad meg, nem tudod, hogy miért, és kérj bocsánatot, és ígérd meg, hogy többet nem fog előfordulni.

Ha ez sem használ, hát... akkor annyi.

A barátnőd most be van pánikolva, hogy ettől már ő leszbikus...

2012. febr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ti nagyon fiatalok lehettek még. Nem bántásból! A barátnőd nem egy IQ betyár, ha ezen kiakad. Poénnak kell felfogni. Csajok között ez nem szégyen. Még fiúk között sem lenne szégyen, ha mindkettő tisztában van vele, hogy a lányokat szereti. Csajok között nem szégyen ez a lényeg, koleszban még durvább dolgok szoktak történni, kinyalják egymást poénból stb. És akkor mivan? Jó volt és ennyi.
2012. febr. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Persze úgyértem h fiúk között nem szégyen, ha mind a 2 részeg. Józanon azért elég fura lenne :D . Egyébként meg ebben nincs semmi szégyellnivaló
2012. febr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Gondoltam már rá, hogy magamra vállalom, de tartok tőle, hogy ez csak tovább fokozná benne a tőlem való félelmet. Hiszen, ha megtettem egyszer, megtehetem újra; sőt, ki tudja, ha kettesben marad velem, tán még rá is ugrok, és megerőszakolom. Holott NEM! Barátok vagyunk, és nekem se jutna eszembe ennél több. Mindketten a fiúkat szeretjük, konkrétan a saját férjünket. És egymást is nagyon szeretjük, de csak barátságból.

Ezt kellene valahogy megértetnem vele…

2012. febr. 8. 13:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!