Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki lefordítaná ezt az...

Valaki lefordítaná ezt az orosz mondatot?

Figyelt kérdés
Существующий аналогичный релиз от CPdigital (DVD9) имеет меньший объем видео (и, кажется, битые AC3 дорожки).
2012. febr. 8. 09:17
 1/5 A kérdező kommentje:

Itt van még egyszer, törések nélkül:

Существующий аналогичный релиз от CPdigital (DVD9) имеет меньший объем видео (и, кажется, битые AC3 дорожки).

2012. febr. 8. 09:18
 2/5 A kérdező kommentje:
Valamiért csak így tudja bemásolni, de nagyjából talán látszik, hogy mit jelent.
2012. febr. 8. 14:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Remélem, így rendesen átmegy (ez az eredeti szöveg):


С у щ е с т в у ю щ и й_ а н а л о г и ч н ы й_ р е л и з_ о т_ CPdigital (DVD9)_ и м е е т_ м е н ь ш и й_ о б ъ е м_ в и д е о_ (и,_ к а ж е т с я,_ б и т ы е_ AC3_ д о р о ж к и_ )._ К а ч е с т в о:_ DVD5_ Ф о р м а т: DVD ...

2012. febr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tedd át ezt a kérdést a „Közoktatás, tanfolyamok => Nyelvtanulás“, vagy a „Kultúra és közösség => Nyelvek“ kategóriába, mert itt nem valószínű, hogy idetalálnak az oroszul tudók.

Így írd ki ahogy én csináltam, akkor rendesen kiírja. Én ezt a szöveget nem tudom megbízhatóan lefordítani, ezért inkább nem próbálkozok vele.

2012. febr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Áttettem, kösz a tippet.
2012. febr. 8. 23:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!