Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írnátok nekem nagyon szép...

Írnátok nekem nagyon szép idézeteket? Ha lehet szerelmeset, vagy valami kissé szomorkásat, vágyakozót.

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:

A barát olyan mint a hópehely...


... ha lepisiled, hirtelen eltűnik.

2012. febr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Remélem ez megfelel. :)


Szavakban leírnom azt, mit irántad érzek; vannak bennem még lappangó kedélyek; csak egy szó, mely gondot okoz nekem: ez nem más, mint maga a félelem. Félek, hogy újra összetörik majd a szívem. Újra felállni...már ez nem sikerülne nekem. Sok csalódás, s szenvedés után örülnék, ha szeretne valaki igazán. Annyira hirtelen lépett be az életembe. Bevallom: jól esett minden érintése! Hogy ki vagy?! Azt még nem igazán tudom, de érzem! Megéri érted kockáztatnom! S hogy miért történik ez most velem?! Ezt a kérdést naponta többször is felteszem. Lehet ez álom, csalódás, vágy vagy örök szerelem. Ezt nem tudom; de egy biztos: kellesz nekem!

2012. febr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2012. febr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

“Azok a cselekedetek fejezik ki legjobban a szeretetünket, melyek nem magától értetődőek számunkra.” (Gary Chapman)


“A szeretet csodálatos dolog. Sosem kell elvennünk valakitől, hogy másnak is adjunk: Mindig jut belőle bőven mindenkinek.” (Pamela J. deRoy)


Akárhova visz is

utam, te mindig

velem vagy.

Szívem otthont

egyedül csak

neked ad.



Reggel, ha felébredsz,

észre fogod venni,

kicsike szobádból nem

hiányzik semmi. De hogy

én ott jártam, megtudod

könnyen, hófehér

párnádon ott csillog egy

könnycsepp.



Nyugszik a hajnal,

pihen a táj, nem tudok

aludni, mert valami fáj.

Téged kereslek,

utánad vágyom, mert

nem hiányzott így még

senki ezen a világon.

2012. febr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem tudom h fog tetszeni..de ez egy saját idézetem(:

Ez mind szép és jó.vannak szép dolgok, mi körülöttem történnek..de azok azok amiket te látsz....amiket én látok azok nem olyan szépek..te nem látsz belém...nem látod ahogy a szívem összetört miattad...és azt sem látod ahogy a szüleimmel veszekszek, mert romlanak a jegyeim...csak miattad.....ez az érzés..ez olyan mintha egy börtönbe zártak volna be..telis teli veled....Utálom ezt az érzést..de ez a szerelem... /:

2012. aug. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!