Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendkívüli tanítási szünet?...

Rendkívüli tanítási szünet? Ez mire jó?

Figyelt kérdés

Nagyon sok olyan gyerek van, aki csak az iskolában eszik, és ott van fűtött helyen. Velük ez kitolás, ha hétfőn és kedden nem lesz tanítás. Ti hogy látjátok?


(Nem vagyok szülő, sem pedagógus, de nem járok csukott szemmel.)


2012. febr. 4. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem érdekel.
2012. febr. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Szerinted hétvégén mit csinálnak?Hogy oldják meg azt, hogy ne fázzanak/éhezzenek?Azt a 2 napot is túlélik valahogy..akkor ezt a +2 napot is kibírják.Én így látom.
2012. febr. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Pont azért jó, mert legalább nem az iskolába jár melegedni:DDD

Amúgy meg pl azért jó, mert olyan helyeken ahol szinte az utcán való közlekedés nem megoldható az nem sok mindent tud tenni... Továbbá a bejárósok...Vonatkésések meg egyéb miatt. Nekünk az osztály több mint fele az...

2012. febr. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem az iskolába jár melegedni. Remek. Nem elég, hogy otthon nem bírnak fűteni, még ezt a két napot is megvonják tőlük. Főleg azok a gyerekek, akik ingyen étkeznek az iskolában. Ők kevésbé díjazzák ezeket a szüneteket.
2012. febr. 5. 09:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Van egy rossz hírem... Az iskolába is kabátba ülnek mert ott is a legmelegebb termekbe 15C° a max... Nálunk legalább is az általános iskolába ennyi. De hallottam, hogy több szakközépbe, gimibe is így van a megyébe...

A menza kaja az meg akkora egy hulladék, hogy még a legcsóróbb gyerek sem használja ki. Vagy vegyen a büféből kaját?

Nem éppen a melegedésre és a kaja osztásra szolgál az iskola...

2012. febr. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk mindig meleg van az iskolában, és a menza kaja is tűrhető (én szeretem)..de tényleg nem azért van az iskola, hogy etesse és melegen tartsa a gyerekeket.Az iskola szerintem azért van, hogy tanuljunk, okosodjunk tőle..ez nem a Minden Gyerek Lakjon Jól Alapítvány.
2012. febr. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

09:32 vagyok

Hááát nem tudom, a mi sulinkba most is egy egész épület részt lekellet zárni, hogy spóroljanak a fűtéssel.

A torna termekbe meg le kell öltözni pólóra és ott sincs a legkellemesebb hőmérséklet.

De gondolom ez a város és az iskola színvonalán is múlik.

2012. febr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!