Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek Kecskeméten lesz...

Szerintetek Kecskeméten lesz tanítási szünet?

Figyelt kérdés

Vörös riasztás van, szerintem már simán leesett 20 centi hó, és nem úgy tűnik, hogy mostanában el fog állni, holnap estére meglehet a 40 is. Ráadásul még a hókotrók sem járnak... A környező helyeken, pl. Lakiteleken már elrendelték a szünetet. Természetesen olyanok válaszát várom elsősorban, akik itt laknak, van rálátásuk a dolgokra. :) Ja, szerintetek mennyi hó fog még esni?


(Egyébként egy anyuka vagyok, aki nem tudja, hová rakná két kisgyermekét, ha szünet lenne. Viszont azt sem akarom, hogy betegek legyenek, ugyanis iskolába gyalog mennek-jönnek.)



2012. febr. 4. 10:55
 1/2 anonim válasza:

Gondolom ha iskola nem lesz akkor más intézményrendszer/munkahely is "pihen" mint pl: óvoda vagy egyéb... (de lehet én gondolom rosszul)

Amúgy holnap esti hírekben minden ki fog derülni!

2012. febr. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Férjemnek például tuti lesz meló, ráadásul sofőr is, kamionnal járja az országot :( Nagyon aggódom!
2012. febr. 5. 10:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!