Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki nem tudná leírni...

Valaki nem tudná leírni Hilary Duff kinézeti jellemzését?

Figyelt kérdés
Magyarul légyszi és aki tudja az leforditaná angolra?
2012. febr. 3. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Mért nem fordítva?:D Te írod magyarul, én angolul. Nem igazán ismerem, szóval nem nagyon tudok róla véleményt alkotni. Írj olyanokat, hogy She is a very nice girl. She has brown hair, and brown eyes. Gondolom ilyeneket kell, vagy nem?
2012. febr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ha leírnám magyarul te letudnád fordítani?? :)


azt,hogy pontosabban,hogy kell azt nem tudom,mert szerintem a tanárnőnk menstruál,mert olyan hisztis és sokat kér ja és persze nem magyarázza el mit is akar pontosabban..ígyis míg leírtam a filmjeit két oldalam betelt..

2012. febr. 4. 18:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha leírod én lefordítom..
2012. febr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Húúha köszii :)

akkor kezdem:

Hilary Duff egy énekes- és színésznő. Eredeti haja barna, de átfestette szőkére majd később újra barna lett. A szeme zöldesbarna színű. Nagyon alacsony csak 164 cm. Szeret tornászni ezért vékony a testalkata. A stílusa jó, jól szokott felöltözni, ennek köszönhető, hogy saját divatmárkája is van(Stuff by Hilary Duff)


ennél többet nem tudok róla :D

ha lefordítod előre is köszönöm :)

2012. febr. 4. 21:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Hilary Duff is an singer and actress. Her original hair is brown, but she was blond, too. She has greenish-brown eyes. She is very short, only 165 cm. She likes doing gymnastics, so her build is thin. She’s got good style and clothes, that’s why she has an own brand. (Stuff by Hilary Duff)


Azt hiszem valami ilyesmi. Ne haragudj, hogy nem írtam tegnap, teljesen kiment a fejemből. Remélem még elolvasod, mielőtt be kell adni:) Amúgy hanyadikos vagy?

2012. febr. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kösziii nagyon :) igazából szerdára kellett volna és pénteken adták fel csak azért irtam ki akkor,hogy időben meg legyen és ne kelljen rohangálni miatta :) Amugy nyolcadikos :D és te?
2012. febr. 6. 17:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaj, akkor jó. Én meg már itt agyon izgultam magam, mondom megígértem, erre vasárnap 11-kor írom le, és így hétfőre hogy írod le?! Amúgy csak azért kérdeztem, mert mi ilyen has got-os dolgot szerintem még alsóba vettünk, és csodálkoztam. Amúgy 10:)
2012. febr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!