Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vki nem tud olyan helyet ahol...

M.Barbi kérdése:

Vki nem tud olyan helyet ahol olcsón lehet venni szőke csattos v tresszelt póthajat? Lehetőleg Bp. Közelében

Figyelt kérdés

2012. febr. 2. 14:46
 1/6 anonim válasza:
Legolcsóbban vaterán tudok ilyeneket, 60-65 cm-t 15 ezer körül, de van olyan is, ami 100%osnak van írva de az eladó szerint valszeg kevert szálas, és 34gramm 1500Ft én négyet vettem belőle..Hidd el, én minden helyet megnéztem, és tudom a legolcsóbbakat, ha még kell, akkor linkelek neked...
2012. ápr. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ja és persze újak, külföldről
2012. ápr. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
amiket vettél megérkezett már? ha igen, jó minőségű?
2012. ápr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
igen, sokkal puhább mint amit magyarországon kapok. selymes és fényes, nagyon fasza :D amúgy vaterán akik a 60-65 cmseket olyan 15 000 körül adják és tresszelt, azok mind ezeket a remy előre csomagolt cuccosokat adják, ezek hasonlóak, mind jók. csak figyeljetek, hogy ne azok legyenek, amiknél oda van tolva egy darab gubanc aztán kész..
2012. ápr. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ja és az a 34grammos az pedig jó, meg szép, de csak buliba...tényleg mű, ahjogy az eladó mondta, de ahhoz képest jó, de azért utcára nem nagyon venném fel. inkább megéri dupla árért az igazi, csak én reménykedtem hogy olyan lesz..de egyszer egyszer szép, ha arra gondoltál
2012. ápr. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 humi1991 válasza:
Én tudok 60cm bármilyen színű újat
2015. jan. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!