Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mindegyik animés agyhalott?

Mindegyik animés agyhalott?

Figyelt kérdés
Csak mert egyik csaj ismerősöm mesélte, akinek ilyen agy zavarai vannak, hogy bekerült egy társaságba, ahol ilyen animések vannak. Azt mondta, nekik is ilyen bajuk van, és hogy most ezt próbálják együtt leküzdeni... Szerintetek?
2012. febr. 2. 09:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A kérdező szerintem olyasmire gondolt, mint ami az én esetemben történt. KB 14-15 éves koromig kissé antiszociális, világgyűlölő gyerek voltam. Az A+ TV által megismertem az animéket, végre érdekelt valami, kitörtem a szürkeségből. Elsősorban az animék hatására általánosságban megkedveltem a rock zenéket, megismerkedtem animésekkel, eljártam Con-ra. Végül egyre inkább kiteljesedett a személyiségem, az animékből kiindulva egyre több dolog érdekelt, és már bárkivel könnyen ismerkedem. Most átlagos és bulizós 23 éves fiú vagyok. ^___^ Mostanában az animék kicsit háttérbe kerültek, már nem annyira foglalkozok velük, de a barátaimmal együtt a Con-ozás kihagyhatatlan esemény. :-)
2012. febr. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Utolsó előttinek...


Multiplex személyiségzavaruk van te elmeháborodott p**csa! Nem hiába írtam, hogy agybajuk van... -.-" Legközelebb gondold meg, mit írsz...T_T

2012. febr. 5. 14:15
 13/19 A kérdező kommentje:
Utolsónak meg: vágom, szerintem ez történik a csajjal, mondtam, hogy lehet, h még nem találod a helyed, de idővel kialakul a végső személyiséged... Aztán erre kiakadt, hogy én ilyen maradok örökre, meg minden (am ő is 14)... Hát én nem tudnék elképzelni 35 évesen egy ilyen lila-rózsaszín-zöld-kék hajú japán rock, anime őrült asszonyt...
2012. febr. 5. 14:19
 14/19 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Én nem is vagyok animés...
2012. febr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszönjük Emese!
2012. febr. 7. 20:01
 16/19 anonim ***** válasza:

Szívesen :D

Hülye kérdésre hülye válasz...

2012. febr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Már én is rájöttem, hogy rosszul fejeztem ki magam, nem kell még az Ön konstatálása is!
2012. febr. 8. 20:08
 18/19 anonim ***** válasza:
Animés vagyok. Nem vagyok normális. Nyelvtan órán múlt héten írni kellett magunkról, ma fel kellett olvasni. Írtam, hogy szeretem az állatokat, az animéket, a japán kultúrát, és szeretem a döglött állatokat eltemetni. A tanár megkérdezte, hogy sírásó akarok-e lenni. Azt válaszoltam, hogy nem tudom, lehet, inkább állatorvos, vagy ninja. Annyira nem vagyok nagy animés, de sokan mondják, hogy nagyon elvont gondolkodású kislány vagyok.
2012. ápr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Fúú..hát lehet hogy későn írok..de legközelebb talán érthetően fogalmazz..és mért lenne minden animés "agyhalott"?!.:D
2012. jún. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!