Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mindegyik animés agyhalott?

Mindegyik animés agyhalott?

Figyelt kérdés
Csak mert egyik csaj ismerősöm mesélte, akinek ilyen agy zavarai vannak, hogy bekerült egy társaságba, ahol ilyen animések vannak. Azt mondta, nekik is ilyen bajuk van, és hogy most ezt próbálják együtt leküzdeni... Szerintetek?
2012. febr. 2. 09:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Előbb nézz utána, hogy mit jelent az agyhalott és akkor nem jut eszedbe ilyen hülyeség. De most komolyan, akkor az ismerődöd szerint a japán népesség 90% "agyhalott". Siralmas, hogy kevés logikával rendelkeznek egyesek. Mielőtt lepontoznának (bár úgy is le fognak), nem sértegetni akarok, egyszerűen csak le vagyok döbbenve.
2012. febr. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Én is animés vagyok, és nincs semmilyen zavarom, agyhalott meg pláne nem vagyok. Imádom az animéket, de emellett rendesen élem az életemet, főiskolára járok, tanulok, vizsgázok, teszem amit kell. Annyi, hogy este, vagy bármikor, amikor tehetem, animéket nézek. És kész. Nincs semmi bajom, nem próbálok semmit leküzdeni... nem igazán értem ezt a kérdést. Attól, mert valaki szereti a japán rajzfilmeket, miért kell lenézni, vagy agyhalottnak nevezni? O_o
2012. febr. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nekem így jött le, de ha nem, hát nem... Am meg az agyhalott sem így értendő, csak arra értettem, hogy mindegyikőjüknek van-e valami ilyen baja.. Akkor gondolom, csak annak a pár embernek van ilyen gondja, akiket leírtam. De amikor látom ezeket a tagokat beöltözve ilyen mit tom én minek, aztán ott nyomják az animés "szakkifejezéseket", meg csak ebben az elborult világban tud élni, és nem tud mást elfogadni, az nálam kattantnak minősül, és nem csak én vagyok ezzel így..
2012. febr. 2. 11:46
 4/19 anonim ***** válasza:
Hibás kérdésfeltevés: Aki agyhalott az nem olvas mangát vagy néz animét. Vagy ha néz is ki a fejéből egy agyhalott nem ért semmit (tudod, mert agyhalott). Ez ilyen. Nem az anime az ok. Ez olyan mintha azt kérdeznéd, hogy minden balkezes ember néger? (azaz semmi köze a kettő dolognak egymáshoz) Ha arra utalsz, hogy sötét mint az éjszaka az átlag anime rajongó az sem igaz. A jappók egész jól el vannak azért látva átlag nemzeti szinten agyilag és azért ott elég nagy a hagyománya az anime és manga sorozatoknak :)
2012. febr. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

a pontosításra válaszként: attól hogy nem köt le valami amiért mások rajonganak az nem azt jelenti, hogy elmebetegek akiket zakkantnak írtál le. Én nem tudom megérteni a focirajongókat, mert szerintem dög unalmas 90 percen keresztül azt nézni hogy rohangálnak a pályán páran és néha betalálnak a kapuba, de ennek Európában van hagyománya. Koreában imádják a starcraftot, versenyeznek komoly pénzekért és nagy rajongótábóra van a játéknak. Kissé tényleg zakkantak magyar szemmel, de nem elmebetegek azért. ELtérő érdeklődés/hagyomány. csupán ennyi...

Biztos van beteges emberi egyed mindegyik csoportban, de nem hinném, hogy épp az anime fun-oknál lenne kiugróan magas a mentális problémás alakok aránya

2012. febr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
na, ez egy fain válasz volt, én is erre gondoltam:'D
2012. febr. 2. 12:03
 7/19 anonim válasza:
visszaolvasva; nekem a beöltözésről csak egy animecon jut eszembe, nem hiszem hogy minden egyes nap beöltözve járkálnak. És ha mégis az már rá tartozik, kifejezi az egyediségét. Végül is a legtöbben eltúlozzák a dolgokat, mint mikor valaki gyerekesnek hív egy 20 évest, mert még mindig animet néz. És akkor mi van? Ő ezt szereti, de attól még lesz belőle "agyhalott" ha mellette van rendes hétköznapi élete. De nem értem, miért kell elsőre így elítélni -.-"
2012. febr. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
* nem lesz
2012. febr. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

jelentkezem, mint agyhalott animés! ;) Láttam már pár sorozatot, ismerem az "animés szakkifejezéseket" is, japánul tanulok másfél éve, mégis élek, virulok és semmiféle pszichológiai károsodást nem szenvedtem egy másik kultúra megismerésétől ;) (mellesleg pont úgy ahogy neked a japán szokások, ünnepek, hobbik, másoknak a Te szokásaid tűnhetnek furának)

Puszillak! :D

この ひと は ばか です ね。。。でも わたし は すき です。 :D

2012. febr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
16%

Nem, de te az vagy! :D


Együtt próbálják leküzdeni? XDDD LOL! Szerintem valamit nagyon félregondolsz!

Ez egy hobbi! Egyesek bélyeget gyűjtenek, mások fehérneműket, mi animéket nézünk szabadidőnkben! Problem?


Miből gondolod, hogy a "csaj merősödnek", "agy zavarai" vannak? Mert szereti animéket, te meg nem?

Biztos van sok kattant az anime fan-ok között, de az átlag animés teljesen normális.



Istenem, ments meg az ilyen okos emberektől! -.-"""


26/N

2012. febr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!