Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kémia- Matematika szakos...

Kémia- Matematika szakos tanár. Megéri?

Figyelt kérdés
Még persze van két évem, de leginkább a faktok miatt lenne szükségem a válaszra. Megérné-e belevágni a kémia- matematika szakos tanári pályába.Fizetés? Iskola? Mire lehet szükségem?
2012. febr. 2. 07:09
 1/3 anonim ***** válasza:

a faktok nem annyira azért lettek kitalálva, hogy döntsd el, hogy mi szeretnél lenni. anno még én sem tudtam, de azért választottam németet és angolt, hogy nyelvek terén jól álljak, és nyelvvizsgabizonyítványért.


alapból szerintem rossz ötlet a kémia és a matek sem, bár ezekhez elég jó észjárásúnak kell lenned. Ha meg tényleg jó vagy mindkettőben, és szereted is ezeket, akkor szerintem ne tanárnak menj, hanem valami olyannak, ahol megbecsülik a tudást. Ha pl. 2 év múlva is maradnak ezek a keretszámok, akkor bölcsészettudományra is elég nehéz lesz bejutni. én a helyedben csak simán kémia, gyógyszerész, vagy valami kémiával kapcsolatos természettudományos szakra mennék.

de persze, nyugi, nem most azonnal kell döntened, mindenesetre faktra szerintem jó választás ez a két tárgy:)

2012. febr. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bocsánat. NEM rossz ötlet...
2012. febr. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Gondolkoztam, igen a vegyészen, gyógyszerészen, de azt hiszem önmagamban nem bízok annyira, hogy ilyen területen megállnám a helyem. A tanítás az más lenne... magyarázni mindig is tudtam...
2012. febr. 3. 16:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!