Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Budapesti Flextronics-ban...

A Budapesti Flextronics-ban hogy van a 3 és a 4 műszakos munkarend? Milyen ott dolgozni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 05:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem van ismerősöm, aki a tabi Flexben dolgozik. Ne akarj odamenni, egész nap futószalag mellett állsz, nincs napfény, olyan, mintha nem múlna az idő.

Bárhol máshol jobb.

2012. febr. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
15 évig egy bevásárló központban dolgoztam,napi 12 órában.Ott se volt ablak,se napfény.Meg minden nap raklapokat pakoltunk.Ehhez a részéhez hozzá vagyok szokva.Az nem zavar.Arra lennék kíváncsi,hogy hány órát kell dolgozni 1 nap a( 3 vagy a 4 műszakban),és hogy vannak a szabadnapok.Meg milyen ott a társaság.Kiengednek e elvégezni a napi szükségleteket.Ilyesmi....
2012. febr. 1. 07:43
 3/9 anonim ***** válasza:

Este 10-től reggel hatig tart a 3 műszakos, állítólag 2 óránként van 10 perc szünet. A szabadnap meg a vasárnap.

Nevelőapám mondta, nem tudom, mennyire pontos az információ.

2012. febr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Szia! 3 műszakos munkarend van, ami azt jelenti, hogy 3 napot dolgozol, 3 nap szünet. Ebbe beleeshetnek a pihenőnapok és az ünnepnapok is, de természetesen ezekre a napokra megkapod a megfelelő műszakpótlékot, ami több pénzt jelent számodra. 12 órát kell dolgozni, szünet pedig van bőven. Olyan futószalag, amire az első válaszadó gondol, olyan nincs és ablakok is vannak, amelyeken besüt a nap (az éjszakai műszakot kivéve :). Ha felvesznek örülj, mert az átlagoshoz képest egy sokkal jobb munkahelyre fogsz kerülni. Bántani nem fog senki és nagyokat fogsz nevetni, ugyanakkor ha megbecsülöd a munkahelyedet és rendesen dolgozol téged is meg fognak becsülni. Szerintem a Flextronics jelenleg magyarországon az egyik legjobb munkahely.
2012. márc. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az szép. A tabi flex rohadtul nem ilyen.
2012. márc. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Budapesti tényleg kicsit jobb hely mint a többi, ezt sokan mondják.
2012. márc. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A barátom 1 hónapig bírta a pestinél, önszántából jött el. Őt berakták a föld alá dolgozni, a szünetek is elég nevetségesen voltak kitalálva, a felettesekről már nem is szólva.. Akiket ott megismert azok is hasonlókat mondtak, jöttek el ők is onnan amilyen hamar csak lehet.
2012. márc. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jaja, így igaz, tényleg a föld alá van telepítve az egész gyár, az alkalmazottaknak bányavonaton kell megközelíteni a termelési területet. Senki ne menjen oda dolgozni, senkinek sem ajánlom. Pokoli egy hely, az biztos, akkor inkább a pokol vagy az éhhalál. Aki azonban bátor, mégis nyugodtan megpróbálkozhat vele, legfeljebb csalódni fog.
2012. ápr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bizony-bizony, mumusokkal van tele az egész, oda ne menjen senki!
2012. ápr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!