Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha hazudik?

Mit tegyek ha hazudik?

Figyelt kérdés
A legeslegjobb barátnőm tanítás alatt és szünetekben velem van de amint vége az órának(én nem vagyok napközis ő az)megy el az A-ba (én és a legjobb ő B-sek)egy másik lányhoz.Elvileg azt mondja én vagyok a legeslegeslegeslegjobb barátnője de én nem így látom. Kifigyeltem délutáni nagyszünetbe egész végig avval a lánnyal van.Féltékeny vagyok mit tegyek? Mondjak valamit? Mondjam meg hogy ez zavar?Ha igen akkor hogy?
2012. jan. 31. 13:52
 1/2 anonim válasza:

az én meglátásom szerint, nem akkora a probléma :)

amíg nem hagy ott a szünetekben, hogy azzal a "másik lánnyal" legyen és veled osztja meg a problémáit, veled beszéli meg a dolgokat, addig valóban legjobb barátnők vagytok :) az meg, hogy napköziben valaki mással van teljesen természetes, hosz te sem váhatod el tőle, hogy egész délután egyedül legyen.

viszont ha tényleg zavar a dolog, akkor üljetek le beszélgetni :)

2012. jan. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De ő erre megsértődne és nem is velem beszéli meg a problémáit hanem avval a másik lánnyal és nemcsak avval a lánnyal,hanem minden A-sal .és mindig adnak egymásnak cuccokat és drága ajándékokat .. ja és nekem csak panaszkodni szokott .
2012. jan. 31. 14:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!