Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennél egy ilyen elszomorí...

Mit tennél egy ilyen elszomorító helyzetben?

Figyelt kérdés
Egy kis faluban élek, maximum 7 lakossal. Lassan a lakosság több, mint 10%-a cigány :S Evvel még nem is lenne akkora baj, hanem a viselkedésükkel. Gyakran van, hogy az iskolában (általános) verekednek, hazafelé menet is, elveszik a gyerekek zsebpénzét, az uzsonnájukat és semmi. A rendőrség nem tesz semmit. Felháborító, hogy mindenki ül a babérjain, és nézi. A falu központjába se lehet nyugodtan felmenni, mivel bármikor beléd köthetnek. Sok helyre bemennek lopni és még egyszer mondom, A RENDŐRSÉG NEM TESZ SEMMIT! Valamit tenni kellene ez ellen...
2012. jan. 30. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
7 lakos 10%-a 0,7 fő.
2012. jan. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amúgy szavazz a Jobbikra.
2012. jan. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hoppá. Elrontottam a leírást. Nem 7, hanem 7000 lakos van!! :)
2012. jan. 30. 23:15
 4/8 anonim ***** válasza:

én is azt néztem, 0,7 cigó van a faluba az mi? talán egy lábnélküli? mondjuk az még a jobbik eset...

igen én is azt tudom javasolni hogy legközelebb szavazz Jobb helyre.

2012. jan. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha még csak 10%, akkor egész jól álltok. Miért nem szerveztek polgárőrséget, gárdát? Azt a 10%-ot azért le lehetne verni.
2012. jan. 31. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Gyerekek az 700 fő!

Azért az nem kevés. Mondjuk polgárőrség tényleg nem rossz ötlet, de akkor olyan emberek alakítsák, akik tudnak is tenni ellene!

Egyébként ha jól tudom, akkor most akarják az önvédelmi törvényt módosítani úgy, hogy a védekezés hatásfoka meghaladhatja a támadást. Ergo, ha tesó bemegy hozzád, lelőheted!

2012. jan. 31. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Gyöngyöspatán 100%
2012. febr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Amúgy 7000 fő az már nem egy kis falu
2012. febr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!