Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi alapján kell be állitani...

Mi alapján kell be állitani slavia 620 légpuska távcsövet hogy kell be kalibrálni hogy oda löjön ahol a célkereszt van?

Figyelt kérdés

csináltam rá konzolt hogy főllehessen rakni a távcsővet de hogy kel be állitani mihez kell viszonyitani hogy pll 50m re van a cél rácélzok és ottalálja el ahol a célkereszt van a puska pontos be van állitva a csö hogy ne legyen szorás


elöre is kösz a válaszokat


2012. jan. 27. 21:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
nem a zoomolásra gondolok hanem hogy az egész távcsö mien dolés szögben kell a légfegyverre szerelni
2012. jan. 27. 22:01
 2/11 anonim ***** válasza:
fogd be satuba és tegyél ki táblát egy négyzetméterset legalább és kezd el lövöldözni ugy hogy a távcsővel nézed ... majd látni fogod a táblán merre hord a puska és a távcsövet ugy állitod hozzá pontosan 50 méternél számits h nem mindig ugyanoda megy lőszer mert hordani fog akkora távolságon
2012. jan. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

620-assal távcsővel 50 méterre!!!!!

Talán egy dohánypajtát eltalálsz :D

2012. febr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
új dugatyu van benne meg a rugó nem a guári erröseb légpuskából van jó errös jól visz
2012. febr. 8. 18:06
 5/11 Swafford válasza:
"MIT ÉRSZ AZ ERŐVEL,HA NEM TUDOM URALNI" 50 méterre nem fogsz pontos lövéseket leadni, egy kicsit kéne utánna olvasni, már bocs de akkorra hülyeségeket tudtok kérdezni néhányan.
2012. márc. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ha meg nézed a kérdést az 50 m az csak egy példa *-*
2012. márc. 3. 19:17
 7/11 A kérdező kommentje:
am 10-20m-re szoktam lőni messzebb elfúja a gólyót a szél
2012. márc. 3. 19:19
 8/11 Swafford válasza:

Utolsónak.

Értem én, hogy mit akarsz. De ezt 620-as Slaviával nem lehet. Nem az a kategória.

2012. márc. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tessék:


[link]


látom itt egy kicsit elvették a kedvedet az előttem szólók :)


Én az oldalon talált leírás alapján állítottam be, és nagyon jó lett...

/mondjuk nekem szétrázta a puska a távcsövet...)

2012. ápr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
utolsó kösz a linket szuperlet de ígyis van egy 5ft os szórása ,de ez már a cső hibája
2012. ápr. 17. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!