Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zsírégető MHP Anadrox?

Freddyk015 kérdése:

Zsírégető MHP Anadrox?

Figyelt kérdés

Valakinek van véleménye a cuccról ? Eredetileg scitec adopekillen gondolkoztam, de ez jobban pörget, ami jól jön. zsírégetésben mennyire jó ? nem vagyok dagadt vagy ilyesmi, csak most tömeget növeltem és van pár 4-5 kiló ami nem kellene. csak hozzáértők válaszát várom .

a válaszokat előre is köszönöm


2012. jan. 27. 01:55
 1/3 dirtboy ***** válasza:

és mi az elgondolás,fojtatsz mindent ugyan úgy csak szedsz zsírégetőt vagy hogy tervezted el a felesleg leadását?

ezen kívül még milyen kiegészítőt szednél a fogyás idő tartama alatt?

2012. jan. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az étrendemből a szénhidrát bevitelt minimálisra veszem, és a magas fehérjetartalmú táplálékkiegészítőt részesítem előnybe. ja és kardióedzéseket is iktatok be
2012. jan. 27. 12:51
 3/3 dirtboy ***** válasza:

ne kardiot iktass be hanem inkább aerobot.

szálkásító étrend ezek szerint van,okés.

a zsírégetők nagyon keveset tesznek hozzá a zsír égetéshez,nélkülük is simán le lehet dobni heti 1 kilót szálkásító étrendel és heti 4x50 aerobbal.

ha mégis szeretnél pénzt költeni rájuk akkor az adipokillt tudom ajánlani,a kettő hasonló de én az adipokollt választanám ha választanom kéne.

egyébként nem venném egyiket sem,abból a rakat pénzből inkább plusz BCAA vagy proteint vennék hogy még jobban védjem az izomzatom.

2012. jan. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!