Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy meg...

Mit csináljak, hogy meg merjem tenni?

Figyelt kérdés
Már vagy 1 éve gondolkozok az öngyilkosságon, de egyre többet gondolok rá, és egyre jobban meg akarok halni.Mindig elhatározom, hogy most megölöm magam, de belegondolok a halálba, hogy milyen lesz nem létezni, és rámjön egy félelem, ami miatt nem merem megtenni sosem, és inkább itt szenvedek folyamatosan.Pedig jobb lenne meghalni, mint szenvedni ezen a pocsék világon.Nem tudom, hogy jött létre ez az egész univerzum, de rohadtul nem kellett volna létrejönnie, főleg az életnek nem. Viszont az jó lenne, ha tényleg 2012-ben jönne el a világvége. Mennyi világvégét jósoltak már, de hát sajnos még mindig itt nyűglődünk ezen a szar Földön..
2012. jan. 25. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyenen NE is gondolkozz!!!! Tudom miről beszélek, hidd el. Az életnek mindig van értelme, csak meg kell találni. Tudod te azt, hogy milyen fájdalommal járna ez azoknak akik szeretnek??!! És ha meg is tennéd, belegondoltál abba, hogy milyen lelki sérülést okoznál annak az embernek aki megtalálna?! Mert szerintem nem. Tudom mivel jár ez, sajnos...:(
2012. jan. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

basszus ne legyen má világ vége csak azé mer ezt akarod.ku.vára csak a saját érdeke számít mindenkinek,ezvan

na szija

2012. jan. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez igaz, nem szeretném, hogy világvége legyen a többieknek. Viszont kifejezetten nekem már ideje lenne, ha eljönne. Szerintem a kutyának nem hiányoznék, észre sem vennék, ha meghalnék, és teljesen fölöslegesen élek.Két szóval jellemezném az életemet: fölösleges és pocsék. Úgyis ilyen sokan vagyunk, legalább egy emberrel kevesebb lesz.Egy szeméthez hasonlítanám magam, mert az csak helyet foglal, és semmire sem jó.
2012. jan. 25. 21:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ki akarom várni az emberiség végét, csak azért élek, mert tuti jó buli lesz.
2012. jan. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 nita2477 válasza:

Figyu draga tudom mit erzel ugyanez volt velem is maniakus depresszios vagyok,persze segitettem magamon!

ajanlom Kassai Csilla irono videoit a youtube-on,meg Villas Belat.Halgasd meg egy par eloadasukat,es rajossz mirol beszelek

2012. jan. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia:) ajanlanam Popper Petertol, Hogyan oljuk meg magunkat cimu cikkjet:)sok sikert!
2012. jan. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!