Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Abortusz után gyerek?

Abortusz után gyerek?

Figyelt kérdés
22 éves koromban volt egy abortuszom, 5 hetes terhes voltam, iszonyú lelkiismeretfurdalásom van azóta is. Most szeretnék babát és rettegek, hogy nem lehet. Vagy fizikai okok miatt, vagy mert nem érdemlem meg, hiszen az elsővel kapcsolatban ilyen felelőtlenül döntöttem... Van köztetek valaki, aki meg tudná osztani velem a tapasztalatait, aki volt hasonló helyzetben? Aki volt abortuszon és vállalt utána gyereket. Minden vonzata érdekel, mind a fizikai, mind a lelki, hogy könnyen ment e a teherbeesés, vagy nem lehetett-e többé gyerek, az érzéseitek, tényleg mindne. Nagyon szépen köszönöm.

2012. jan. 25. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem volt abortuszom, közel 9 éve. A szívem majd' megszakadt, de nem volt más választásom. Mikor járni kezdtünk a férjemmel, történt valami ami miatt nyugtatón éltem, és nem szedtem a fog.gátlót. Teherbe estem még abban a hónapban. Az a baba sajnos elment... Iszonyúan bántott a lelkiismeret. 3 hónapig szüneteltetni kellett a baba projectet, szeptemberben lehetett újra próbálkozni, de akkor már nem volt esély. Végül decemberben fogant meg a kislányunk, nem soká 4 hónapos lesz. Én is féltem tőle, hogy az abortusz miatt nem lehet majd babám, de szerencsém volt.
2012. jan. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!