Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak nekem nem tetszik ez a...

Csak nekem nem tetszik ez a mai mű világ?

Figyelt kérdés

Szinte már a gépek uralják a Földet, az embereknek csak az számit, hogy minél újabb gépeik legyenek - iPhone, iPod, vadiúj laptop, klassz autók, drága karórák, számitógépes programok, játékok, stb... A fiatalabbak élete abból áll, hogy egész nap a gép előtt ülnek és az a legnagyobb problémájuk, hogy valaki törölte őket Facebookról és hasonlók, az életben meg egy visszahúzódó senkik, mert a gép elveszi tőlük az életet, nem is tudnak már beszélgetni egymással, olyan kevesen vannak akik facebookos beszélgetés helyett inkább elmennek egy kávéra.

Én már nem is tudok beszélgetni a korosztályommal, osztálytársaimmal, mert mindig az a téma, hogy ki kibe szerelmes, mit irtak egymásnak az interneten, milyen telefonjuk van, milyen online játékokat játszanak. Mire jó ez mégis?

Ha meg akarok nézni egy klassz új filmet, vagy új zenét akarok hallgatni az lehetetlen, mert a történet helyett már csak a milliós effektek számitanak, annyira görcsösen próbálnak újitani mindent.

Az újabb "zenék" hallgathatatlanok (Justin Bieber, Nicki Minaj és társai)... a mai tehetséges énekesekre pillanatnyilag csak 1 példát tudok mondani: Adele... a régi nagyok sorra halnak meg. Tényleg ez kell a népnek? Miért hagyjátok magatokat, miért eszitek meg ezt a sok hülyeséget?

17/L


2012. jan. 21. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
mert az emberek hülyék!
2012. jan. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az biztos! Arra is kíváncsi lennék, hogy hányan tudják még ki az a Keely Smith, Etta James, mi az a Végtelen történet...
2012. jan. 21. 16:40
 3/9 anonim ***** válasza:
ezt pedig nagyjából soha nem tudjuk meg, mert megkérdezed valakitől, felmegy a netre, google és már ott is van a teljes életpályája, iskolái, számai, filmjei, érdekességek és minden:D
2012. jan. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na jó, én is szoktam netezni ha nincs más dolgom, utána nézek a dolgoknak, de azért nem a netezésből áll az életem! Ha kikapcsolom a számitógépet utána nem beszélek róla...
2012. jan. 21. 16:54
 5/9 anonim ***** válasza:
persze, a net már elengedhetetlen, szinte, nekem is sokat segít a tanulásba is, de szerintem az se baj ha az ember játszik, vagy bármit csinál rajta. vannak akik túlzásba viszik, akik még a telefonjukon is facebookra irogatnak...folyamatosan..na az már szerintem is gáz..hiába, ilyen világot élünk..:)
2012. jan. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Teljes mértékben egyet értek veled! Szégyen hogy milyen világban élünk.

"Ha esik a hó a Facebook-osok 95%-a kiírja hogy esik a hó. A maradék 5% kimegy a hóra."

2012. jan. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A legdurvább hogy manapság az emberek létezni sem képesek kávé nélkül. A pénzüket méregdrága pubokban füstben (na jó már elég sok helyen nem) költik, vagy inkább füstre költik. Ha meg akarnak nézni egy filmet, el sem mennek a moziba csak töltik le tonnaszámra. Mindenki a saját zenei ízlésébe van belebuzulva és leszólják ha valaki Justin Biebert hallgat, és nem veszik észre hogy ők nem egyéniségek, csak a tömeg szerves részét képezik egy bizonyos klikkbe tömörülve. (pl. plázacicák)
2012. jan. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert az embereknek születésüktől mossák ki az agyát, és mire felnőnek, már nincs benne agy, csak minden szar, amit betöltöttek, meg egy számológép.
2012. jan. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én már csak interneten tudok beszélni. Régebben tényleg jobb volt.

Engem is mindig bosszantott, hogy odamegyek egy csoport beszélgetőhöz, de csak az technikáról hajlandóak beszélni. Pláne akkor bosszant, fogalmam sincs, hogy miről beszélnek a körülöttem lévők.

Néha az a kérdésem magamhoz, mikor egy társaságban vagyok(iskola, ifi, kirándulás ), hogy mi a francot keresek már itt?

21F

2012. jan. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!