Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti találkoztatok már olyan...

Ti találkoztatok már olyan csajjal novel aki megver egy fiut is?

Figyelt kérdés
Nekem anyám ilyen még kiskoromban töbször meg akartak verni nagyon rossz gyerek voltam és ojankor mindig hazafutottam anyu meg megverte öket volt hogy kimondottan nagydarab férfit is megvert pedig ö normalis alkatu nö 58kg kiváncsi lennék milyen gyakori ez sok csaj van ilyen
2012. jan. 19. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem konkrétan a szemem láttára verte össze egy csaj a haverom.

Sétálltunk a belvárosban ez a barom meg alányúlt a szembejövő csajnak,az vissza fordulásból olyant leb*szott neki hogy elterült,utána ráment és ütötte rúgta vágta...

most én jó haver vagyok tudod,kiállok mellettük jóban rosszban de annyira szakadtam a röhögéstől hogy nem bírtam,meg hát amúgy se ütnék meg nőt soha nem is ütöttem,inkább szavak híve vagyok de beszélni se tudtam a nevetéstől.

2012. jan. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az en haverom is igy jart egyszer a diszko elott voltunk hujultunk es egy csaj jot ell melletunk a haverom azdt mondta neki ,hogy de jo vagy baby az meg ketszer fejen vagta a taskajaval meg most is nevetek ha ragondolok
2012. jan. 19. 13:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen találkoztam már ilyennel,és elég sokat hangoztatta is hogy ő milyen kemény mert megtépett egy fiút, aztán addig keménykedett amíg egy másik csajjal nem kezdett ki, aki úgy megtépte hogy utána nem hozta fel többé hogy ő milyen kemény, meg hogy megtépte a fiút!:))))
2012. jan. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akit en ismerek az nem tepi a csajokat meg neha a fiukat hanem rendesen elveri nem csajosan hanem rendesen
2012. jan. 23. 18:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok.

Igen ő is rendesen verekszik, én se szó szerint értettem hogy megtépte a pasit, de aztán amikor az ellenfelére akadt utána már nem volt olyan nagy a szája. Ráadásul a csajjal még egy osztályba is járt, mert összevonták az osztályokat ez még akkor volt amikor 8 osztály volt 7től lettünk összevonva, aztán ugye két dudás nem fér megy egy csárdában szitu lett, az új csaj aki jött meg az osztály addigi "legjobb" csaja összekapott!:)))

2012. jan. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Először tanulj meg írni, azután gondolkodj el azon, hogy mennyire korrekt, ha egy 58 kg-os nő ütlegel egy nagyobb férfit, aki valószínűleg nem üt vissza. Mert nem üt meg nőt, de ezzel a nő esetleg visszaél. Egy nagyobb férfi szinte biztos nagyon meg tudna verni egy 58 kg-os nőt, ha akarna.
2012. aug. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát engem sokan megkörnyékeznek, nem is véletlenül, de ha valaki is szemtelenkedik szétverem. Egyszerre vertem szét 3 fiút ;) Amúgy kedves lány vagyok, nem bántok ok nélkül senkit, erre tanított meg a karatemesterem.
2012. aug. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!