Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi pénz kell, hogy két...

Mennyi pénz kell, hogy két hónapig megéljünk Angliában?

Figyelt kérdés
Liverpool a cél város. az utazás és az első heti szállás megoldott. Bankszámla van csak az NI number kell. Ketten mennénk ki a párommal és mindketten dolgozni akarunk mindegy, hogy mit. kérlek segítsetek hogy Liverpoolban milyen kiadásaink lehetnek mennyi pénz kellene hogy két hónapig megéljünk.
2012. jan. 17. 21:37
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Jelenleg nézem a police.uk-n hogy hol mekkora a bűnözöttségi ráta. Viszont ez sem mérvadó. Budapestnek olyan részén nőttem fel ahol sok a c-betűs állampolgár és eléggé balhés volt. De mivel itt nőttem fel nem volt problémám velük. A lényeg, hogy egy jó kaland lesz kilátásban és vagy sikerül vagy nem egy próbát megér.
2012. jan. 19. 21:56
 12/12 kapo1588 válasza:
Kérdezőtől kérdezném hogy mit szeretnétek kint dolgozni? miért döntöttetek anglia mellett? A kérdés hasonló lenne a válaszadóktól is. Köszönöm előre is én is egyre inkább fontolgatom h itt hagyom kishazánkat..
2012. febr. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!