Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez most igaz? Én nagyon félek!

Ez most igaz? Én nagyon félek!

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm mondta, hogy valami orosz űrvalami 14:00 óra fele fog a föld légkörébe érni és 19:00 kor fog becsapódni de nem lehet tudni, hogy hova.

Ez igaz? Én nem akarok meghalni!! :(

13/L


2012. jan. 15. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Igaz, de nyugi nem fogsz meghalni :D Tavaly ősszel 2 is lezuhant, és nagyon úgy tűnik azt is túlélted :D
2012. jan. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tetris ***** válasza:
Már továbbhaladt felettünk, már úgy számítják, valahol a Gobi sivatagban fog földet érni. Minket már elhagyott.
2012. jan. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Detro ***** válasza:

Igez bizony, én kint is álltam annó a 2-3 fokban hogy a Rosat-ot lefotózzam de a NASA elszámolt a becsapódás idejét égy rossz pályainformációt adtak ki a követő programokhoz így sok ember rosszkor volt rossz helyen.

Ezzel csak azt akartam mondani hogy a megadott időpontok egyáltalán nem pontosak mellesleg egy kb 200 kg os roncsról van szó ami a csendes-óceán felé tart szóval mi nyugodtan kávézhatunk :)

2012. jan. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
agyon röhögtem az agyam ezen a kérdésen
2012. jan. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Csak ismerősöm úgy elkezdett jajjgatni meg minden, hogy engem is már megijesztett ez az egész..

2012. jan. 15. 15:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!