Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináltok/csináltatok...

Mit csináltok/csináltatok egésznap?

Figyelt kérdés

Tegnap este mulatni voltam, 1-kor keltem, és azóta itt ülök...kb enni meg inni keltem fel...erdekelne, hogy mit csinaltok egesz nap?:D

Sulis kotelessegemet elláttam,szülőknek nem kell segíteni...

16/F


2012. jan. 15. 01:51
 1/3 anonim ***** válasza:
felkeltem,elmentem egy helyre,haza,még egy helyre,5 után haza,tévézés majd net,kb ennyi volt a mai program.
2012. jan. 15. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Felkeltem,készülődtem,suliba mentem,kaptam pár rossz jegyet xD,hazamentem,ettem,megnéztem a Vámpírnaplókat a neten,most meg tanulok bioszból
2012. febr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
hát ma van az öcsém szülinapja,reggel felköszöntöttem,adtam neki ajándékot,aztán suliba mentem,írtam felmérőt latinból(nem tudtam semmit) ,miután hazaértem mentem matek órára,nemrég fejeztem be az angol,matek,román és német házikat,és most fürdök a telóval a kezemben. 14/L
2012. okt. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!