Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok, csináltatok ma...

Mit csináltok, csináltatok ma anyukák?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 15:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Munkaügyben szaladgáltam. Nyílik a városban egy új óvoda és szeretnék majd oda menni dolgozni ősztől. Akkor lesz a kislányom is 3 éves, úgyhogy együtt mehetnénk :) Meg persze a szokásos napi teendők: főzés, mosás, kis takarítás és 2 adag mosás :)
2011. jan. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Most eppen arra varok, hogy kisuljon a vajas-leveles tesztabol keszult lekvaros level. Deleott takaritottam, a kisfiammal jatszottam. Ebed utan mar a kislanyom is itthon volt, ocsit letettem aludni, a lanykammal jatszottam, megfoztem holnapra. Most egyutt jatszanak, de fel szemem rajtuk, allva potyogom ezeket a sorokat. Neked hogy telt a napod?
2011. jan. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%

Most itt ülök a gép előtt, a 2 évesem az ölemben (mesét néz közben a youtube-on). A 2,5 hónaposom alszik.

Főztem ma ebédet, mostam, teregettem, vasaltam, és festettem a nappali falát (épp új minta készül rá, kb egy hete festem). A festést addig csináltam, amíg aludt a nagy, mert amikor ébren van, nem merem, nehogy ő is elkezdjen festeni a falra.

Most meg várom a férjemet, mint a messiást, és elmegyek bevásárolni, de ez még két óra. Ma nem mennek ki a gyerekek, esik az eső egész nap vagy úgy néz ki, mintha mindjárt leszakadna az ég.


És te mit csinálsz?

2011. jan. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
délelött fodrász/babával, a fodrásznö a barátnöm/, séta, bevásárlás, most itthon játszás vacsi készítés.
2011. jan. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

most alszik babám így netezek kicsit. sajna szutyok idő van így bezárkóztunk, kis barátnője jön át fél óra múlva szétszedni a lakást :)

délelőtt csak tengtem-lengtem, a kedvem is rossz ettől az időtől :(

2011. jan. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

semmi különöset. babázás, most alszik a picurim, 5 hós, de szerintem már nem sokáig.délután tettünk egy fél órás sétát, itt fúj aszél és csapkod a hó, kikisértük a papát a buszmegállóba mert ent dolgozni.


és te kedves kérdező milyen a napod?

2011. jan. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Délelőtt nagyot játszottunk, majd elaludt, addig zenét hallgattam. Ebéd után séta, vásároltunk. Most is alszik, így főztem magamnak egy fini kávét, azt iszogatom, netezek, várom a férjemet :) A csütörtök mindig ilyen laza, ez a "pihenő nap" :)
2011. jan. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
délelőtt vásároltunk,rövid séta volt,mert havas eső esett.előtte,utána játék.12-14-ig neteztem,amíg a fiam aludt,aztán jött a barátnőm,elmentünk a mekibe kajálni hárman.Most mindjárt állok neki főzni a kisfiam játszik.16 hónapos
2011. jan. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én szóbeli vizsgán voltam délelőtt a főiskolán, addig apukája vigyázott a babára, mire hazaértem egyben voltak, bár jól kifárasztották egymást, már alszanak is mindketten :)

Most kicsit pihizek aztán pakolászok, és este sétálunk egyet ha nem fog esni.

2011. jan. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Reggel felmosás, ebéd felrakása, utána a fiam (13 hós) kis barátja jött, hozta az anyukáját is. Délig játszottak, aztán ebéd, mese, alvás.

Picit szusszantam, de sajna csak 1,5 órát aludt, sírva ébredt.

Du. jött anyósom - a csütörtök az ő napja -, én pedig egy hosszú listával vásárolni mentem. Most jöttem haza, a fiúk vacsoráznak. Egyet mostam-teregettem.

Tök átlagos nap volt, bár a kicsik annyira édesek voltak, hogy ebben a vacak időben is jó kedvünk lett!

2011. jan. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!