Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek aki marihuána...

Szerintetek aki marihuána függő lett egyszer az le tud szokni VÉGLEG?

Figyelt kérdés
Én próbálkozom egy ideje van amikor tovább ki bírom, de van amikor 1-2 nap. Ha van valaki esetleg aki hosszabb ideje "tiszta" lécci írjon. már undorom van ha ránézek de mégsem tudom megállni!!! Lécci HELP ?E!
2012. jan. 14. 19:27
 1/7 GomalFace ***** válasza:
34%

Beszélj szakemberrel.

Amúgy az én véleményem az, hogy nincs függőség, csak gyenge jellem.

2012. jan. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Írj privátot, szerintem tudok segíteni.
2012. jan. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem tud leszokni, mindig függő marad, de lehet tiszta élete végéig, ha talál valamit, egy életcélt, ami miatt képes letenni az anyagot
2012. jan. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ! Úgylátszik a sok "bunkó, szájkaratés, oltogatós" embereken kívül akadnak még itt "valódi" embrek!!! THX ;)
2012. jan. 15. 08:43
 5/7 anonim ***** válasza:
ez hülyeség, hogy nem lehet leszokni róla. én 6 éve szívok, s amikor úgy érzem, hogy sok, akkor tartok egy kis szünetet. lehet ez egy hét, egy hónap, vagy amennyi épp lesz. az első és második nap a legnehezebb, mert feszülsz és erős a vágy, de ha nem gondolsz non-stop arra, hogy de jó lenne bedurrantani, akkor nem lesz para. akaraterő kell hozzá, ez biztos. főleg ha mindennapos a dolog. ne hagyd, hogy ez a szar irányítsa az életed. kitartás! én most a második hónapban járok, de egyáltalán nem hiányzik. sokkal jobban érzem így magam, persze ez nem azt jelenti, hogy soha többé nem lobbantok... :)
2012. jan. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

en 5-6 honapig napi rendszereseggel szivtam el 6-7 jointot.

most vagyok 2 hete "tiszta" igen nehez de nem mer fuggo vagy hanem mert vagysz ra.

en egyebkent azert hagytam abba mert mar nem elvezem azt az allapotot :) vmi mas utan keresgelek pillanatnyilag :D

itthon van egy fel pakkom azt "vesz pakknak" hivom mert ha ramjon akkor lesz mit szivnim :D:D

2012. jan. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 pamparóka válasza:

fizikális függőséget NEM, mentális függőséget viszont kialakít a marihuána.

Mindaddig, amíg úgy kezeled a füvet, mintha szükséged lenne rá, lesz is.

Esetleg próbáld 1-2 hétig valamivel mással lekötni magad, ha ez idő alatt sem múlik a "sóvárgás" érdemel lehet szakemberhez fordulni.

Részemről rendszeres használó vagyok, de ha úgy érzem, hogy nem adja azt "pluszt", amit várok tőle, akkor elbúcsúzunk egymástól hosszabb-rövidebb időre, hogy ne egy megszokás legyen.

Te használd a füvet, ne Az Téged ;)


ui: ha megtanulsz helyesen írni, akkor talán komolyabban veszenek. :)

2012. márc. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!