Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerinted jó ez a horror sztori?

Szerinted jó ez a horror sztori?

Figyelt kérdés

Én találtam ki,mert szeretem a horror sztorikat,ha valakinek tetszik,akkor folytathatom.


Az egész akkor kezdődött amikor felutaztam Budapestre a barátnőmhöz,sosem fogom elfelejteni azt az éjszakát.

A barátnőmmel a konyhában ültünk,és beszélgettünk,majd a

barátnőm belekezdett egy történetbe.

-Te hallottál már a kísértet vonat legendájáról?

Közömbösen az angyalkás medálommal játszottam.

-Nem,de nem is érdekel,tudod hogy nem bírom az ilyen sztorikat,különben meg én is vonattal utazok,ráadásul este,tudod hogy hétvégén nincs olyan sok utas,ne akarj már ijesztgetni!

-Nem,ezt muszáj meghallgatnod!

-Na jó ha nem bírod ki mond el akkor!

-Szóval volt egy kalauz,aki bekattant,majd kinyírta a mozdonyvezetőt,de nem is akárhogy!

Szépen kilyukasztotta a nyaki ütőerét a jegylyukasztóval!

-És utána tudod mit tett?

-Aláírta nyakát?

-Jaaj,nem te bolond!

Szép lassan az összes utast kinyírta,járta sorban a vagonokat,és klikk!Mindenkinek kilyukasztotta a nyakát!És ami a legszörnyűbb,hogy mielőtt elindult volna

a munkába,az egész családját kinyírta!

-Ez annyira baromság,nem volt senki,aki tudott volna védekezni?

-Kinyírt egy csomó utast?

-Erre is van magyarázat!

-Azt beszélik hogy az éjféli vonaton történt az egész,amin általában kevesen szoktak lenni,csak pár ember.

-De nem hallodat a sztori végét!

-Szóval szép lassan mindenkit kinyírt,majd a vonat a végállomáson megállt,felszálltak az utasok,és minden tiszta véres volt,de egyetlen egy testet sem találtak!

Azt mondják eladta az utasok lelkét az ördögnek,de van aki csak úgy hiszi h megette őket!

-Na jól van elég volt!

-Elindulok az állomásra,mielőtt még a hülye kitalált történeteid miatt lekésem a vonatomat!

-Beijedtél mi?

-Mondjak valamit?

-Már csak az éjféli vonatot éred el!

-Vuááááá!

-Haha!Nagyon félek,ezt csak te találtad ki h majd jól beijedjek!

-Azt beszélik,hogy a kilyukasztott nyakú áldozatok,még mindig ott kisértenek az éjféli vonaton,a kalauz pedig újabb áldozatokra vár!

-Na ez tök jó!

-Én viszont elindulok haza!

Elköszöntem a barátnőmtől,akinek sikerült egy kicsit beijesztenie,de ezt nem közöltem vele!

Ha az idióta pasija nem jönne mégis haza a munkából,és maradna túlórázni,akkor itt aludhattam volna,és nem kéne hazamennem.

Kiértem az állomásra,és szerencsére már benn volt a vonat,gyorsan fel is szálltam rá,majd elindult.

Tényleg elég kevesen voltak a vonaton,eddig csak egy nővel találkoztam.

Megnéztem magam gyorsan a visszatükröződő ablakban,kicsit álmos fejem volt.

Beállítottam a telóm ébresztőóráját,és elnyomott az álom.

Éreztem hogy valaki hozzáér az arcomhoz,felpillantottam,és egy szőke kislány állt előttem.

-Azt mondta hogy nem fog fájni!

-Azt mondta szereti az olyan szép kislányokat mint én,és hogy olyan puha a bőröm!

-Nézd!

A kislány hirtelen elfordította a fejét,és két pici lyuk volt a nyakán,amiből vér szivárgott!

Hatalmasat sikítottam!.........


2012. jan. 13. 11:04
1 2 3
 21/22 apámfia válasza:
nagyon tetszenek((: ha van időd privátba irhatnál nekem szivesen elolvasnám(:
2013. ápr. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Ezek után próbáljak meg nyugodtan éjszaka vonatozni... XD
2016. júl. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!