Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerinted jó ez a horror sztori?

Szerinted jó ez a horror sztori?

Figyelt kérdés

Én találtam ki,mert szeretem a horror sztorikat,ha valakinek tetszik,akkor folytathatom.


Az egész akkor kezdődött amikor felutaztam Budapestre a barátnőmhöz,sosem fogom elfelejteni azt az éjszakát.

A barátnőmmel a konyhában ültünk,és beszélgettünk,majd a

barátnőm belekezdett egy történetbe.

-Te hallottál már a kísértet vonat legendájáról?

Közömbösen az angyalkás medálommal játszottam.

-Nem,de nem is érdekel,tudod hogy nem bírom az ilyen sztorikat,különben meg én is vonattal utazok,ráadásul este,tudod hogy hétvégén nincs olyan sok utas,ne akarj már ijesztgetni!

-Nem,ezt muszáj meghallgatnod!

-Na jó ha nem bírod ki mond el akkor!

-Szóval volt egy kalauz,aki bekattant,majd kinyírta a mozdonyvezetőt,de nem is akárhogy!

Szépen kilyukasztotta a nyaki ütőerét a jegylyukasztóval!

-És utána tudod mit tett?

-Aláírta nyakát?

-Jaaj,nem te bolond!

Szép lassan az összes utast kinyírta,járta sorban a vagonokat,és klikk!Mindenkinek kilyukasztotta a nyakát!És ami a legszörnyűbb,hogy mielőtt elindult volna

a munkába,az egész családját kinyírta!

-Ez annyira baromság,nem volt senki,aki tudott volna védekezni?

-Kinyírt egy csomó utast?

-Erre is van magyarázat!

-Azt beszélik hogy az éjféli vonaton történt az egész,amin általában kevesen szoktak lenni,csak pár ember.

-De nem hallodat a sztori végét!

-Szóval szép lassan mindenkit kinyírt,majd a vonat a végállomáson megállt,felszálltak az utasok,és minden tiszta véres volt,de egyetlen egy testet sem találtak!

Azt mondják eladta az utasok lelkét az ördögnek,de van aki csak úgy hiszi h megette őket!

-Na jól van elég volt!

-Elindulok az állomásra,mielőtt még a hülye kitalált történeteid miatt lekésem a vonatomat!

-Beijedtél mi?

-Mondjak valamit?

-Már csak az éjféli vonatot éred el!

-Vuááááá!

-Haha!Nagyon félek,ezt csak te találtad ki h majd jól beijedjek!

-Azt beszélik,hogy a kilyukasztott nyakú áldozatok,még mindig ott kisértenek az éjféli vonaton,a kalauz pedig újabb áldozatokra vár!

-Na ez tök jó!

-Én viszont elindulok haza!

Elköszöntem a barátnőmtől,akinek sikerült egy kicsit beijesztenie,de ezt nem közöltem vele!

Ha az idióta pasija nem jönne mégis haza a munkából,és maradna túlórázni,akkor itt aludhattam volna,és nem kéne hazamennem.

Kiértem az állomásra,és szerencsére már benn volt a vonat,gyorsan fel is szálltam rá,majd elindult.

Tényleg elég kevesen voltak a vonaton,eddig csak egy nővel találkoztam.

Megnéztem magam gyorsan a visszatükröződő ablakban,kicsit álmos fejem volt.

Beállítottam a telóm ébresztőóráját,és elnyomott az álom.

Éreztem hogy valaki hozzáér az arcomhoz,felpillantottam,és egy szőke kislány állt előttem.

-Azt mondta hogy nem fog fájni!

-Azt mondta szereti az olyan szép kislányokat mint én,és hogy olyan puha a bőröm!

-Nézd!

A kislány hirtelen elfordította a fejét,és két pici lyuk volt a nyakán,amiből vér szivárgott!

Hatalmasat sikítottam!.........


2012. jan. 13. 11:04
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Bocsi a hibákért :)


amúgy igen 21,nem nem egyetemista vagyok,dolizok

2012. jan. 14. 21:58
 12/22 anonim ***** válasza:

Jó, de van néhány hibája.

1.:

Az egész akkor kezdődött amikor felutaztam Budapestre a BARÁTNŐMHÖZ,sosem fogom elfelejteni azt az éjszakát.

A BARÁTNNŐMMEL a konyhában ültünk,és beszélgettünk,majd a

BARÁTNŐM belekezdett egy történetbe.

Túl sok szóismétlés. Lehetne így kijavítani:

Az egész akkor kezdődött amikor felutaztam Budapestre a barátnőmhöz,sosem fogom elfelejteni azt az éjszakát.

A konyhában ültünk és beszélgettünk,majd belekezdett egy történetbe.

2. A párbeszéd zavaros:

-Elindulok az állomásra,mielőtt még a hülye kitalált történeteid miatt lekésem a vonatomat!

-Beijedtél mi?

-Mondjak valamit?

-Már csak az éjféli vonatot éred el!

-Vuááááá!

Itt nem kell olyan sok bekezdés, és le kellene írnod, hogy ki mondja. PL.:

-Elindulok az állomásra,mielőtt még a hülye kitalált történeteid miatt lekésem a vonatomat!

-Beijedtél mi?-mondta lenéző hangon(vagy mit tudom én hogyan)- Mondjak valamit? Már csak az éjféli vonatot éred el!

3. Túl hamar lelövöd a csattanót:

Éreztem hogy valaki hozzáér az arcomhoz,felpillantottam,és egy szőke kislány állt előttem. Azt mondta hogy nem fog fájni! Azt mondta szereti az olyan szép kislányokat mint én,és hogy olyan puha a bőröm!

-Nézd!

A kislány hirtelen elfordította a fejét,és két pici lyuk volt a nyakán,amiből vér szivárgott!

Hatalmasat sikítottam!......


Én ezt kijavítanám ilyesmire:

Éreztem hogy valaki hozzáér az arcomhoz. Ebben az érintésben szinte semmi élet nem volt. Olyan fagyos volt, mint egy megdermedt hulláé. Felpillantottam,és egy szőke kislány állt előttem. Tincsei fénylettek a rávilágító holdfényben, ami az ablakon tükröződött be. Ezután gonoszul rám mosolygott, majd megszólalt a vékonyka hangján:

-Ne félj! Nem fog fájni! Szinte semmit sem fogsz érezni majd. Szeretem az olyan szép kislányokat, mint te! Milyen szép puha a bőröd! Nézd!

A kislány hirtelen elfordította a fejét, és két pici lyuk volt a nyakán,amiből vér szivárgott! A vére olyan piros volt, mint egy alma.

Amikor megláttam hatalmasat sikítottam!......


Ilyesmire gondolok. Nem mondom, hogy rossz amit írtál, csak kicsit színezd ki, hogy jó izgalmasnak tűnjön!

AMúgy nagyon tetszik!

2012. jan. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Ezt nem értem:

-Azt mondta hogy nem fog fájni!

-Azt mondta szereti az olyan szép kislányokat mint én,és hogy olyan puha a bőröm!

-Nézd!

Ezt ki mondja kinek?

Ezt sem értem tisztán:

Most már meg sem próbáltam nem sikítani!


Amúgy jó lehetne, csak a fogalmazást írd át, meg mint mondtam, színezd ki kicsit jobban, hogy ijesztőbb legyen. De ha kell, akkor én is tudok segíteni, mert jelenleg én is írok egy könyvet, címe az örök szerelem, de ezután egy horror lesz. MIndegy, ha kell segítség, akkor írj.:)

2012. jan. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

oké utolsó :)

köszi amúgy

azért lett kicsit összecsapott mert kb fél óra alatt írtam meg,és kissé becsiccsentve,barátnőmmel iszogattunk egy keveset :)

de szeretnék írni egy jó horror sztorit,ha gondolod

akkor segíthetsz benne :)

én adnám az ötleteket,a sztorit,te pedig szerkesztenéd,

felvázolnád a történetet

novellához nem igazán kell annyit gondolkodni,de ha egy terjedelmesebb könyvet szeretnél írni,akkor oda kell figyelni a szereplőkre,helyszinekre

2012. jan. 15. 11:23
 15/22 A kérdező kommentje:

ja igen amúgy igazad van!


így kellett volna:



-Azt mondta hogy nem fog fájni!-nézett rám,ártatlanul.

-Azt mondta szereti az olyan szép kislányokat mint én,és hogy olyan puha a bőröm!-el sem tudtam képzelni hogy kire gondol.

-Nézd!-szólt,majd a kislány hirtelen elfordította a fejét,és két pici lyuk volt a nyakán,amiből vér szivárgott!

Hatalmasat sikítottam!......

2012. jan. 15. 11:26
 16/22 A kérdező kommentje:

igen a kis csaj mondta a lánynak,mert ő volt a

gyilkos egyik áldozata,akiben valószínű hogy volt egy kis pedo hajlam is :)

2012. jan. 15. 11:28
 17/22 anonim ***** válasza:
Én is szoktam ilyen horror történeteket írni. Imádom, de mondjuk ilyen nekem még eszembe sem jutott :D
2012. jan. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Amint mondtam, segíthetek megszerkeszteni, de kéne hozzá név, hajszín és szemszín. Mert lehetne olyan is, hogy pl:

-Sajnálom, hogy meg kell halnod.-Mondta, s bánatosan nézett rám kék szemeivel.

Tehát ilyesmit is lehetne írni bele.

2012. jan. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
lol Van még sztorid?
2012. jan. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Csinálj weblapot az ilyen sztorikból! Itt találtam egy weblap készítőt, kezdetnek elmehet:

[link]

2012. jan. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!