Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért utál engem az ofő?

Miért utál engem az ofő?

Figyelt kérdés

Hatosztályosba mentem a barátnőmmel. Az ofő már az elején sem volt szimpatikus (57 éves nő, Cs.). Cs nagyon utálja a barátnőmet és állandóan egyeseket osztogat neki magyarból (persze hogy nem jogosan, mert mindent tudott), mert ugye magyartanár. Na de ez még semmi, most már engem is megutált!!! 4-est adott a dogámra amiben mindent tudtam, és tegnap megkérdeztem tőle pont így: -Tanárnő meg tudná mondani, milyen jegyeim vannak? erre Cs.: NEM. én elmentem az asztalától. Miért utál? És szerintetek mit tettünk? semmit sem csináltunk vele, ő meg mindig úgy néz ránk, mint akiket meg akar ölni!!!

Van egy csaj, utálom. Ő a kedvence, és komolyan ISTENÍTI!!! Becézgeti meg minden!! Pedig mindenből 3-as kb. Szóval egy .... ez a nő. Hogyan viselkedjek vele? SZerintetek?


2012. jan. 12. 17:00
 1/3 anonim válasza:
Kissé előítéletes vagy és kortünetből adódóan rendkívül flegma, amit észre sem veszel szerintem. Azt tudnod kell, egy tanár mindenre mondhatja hogy még mindig nem elég, mert valószínűleg bármit kérdez ő tudja rá a legpontosabb és kimerítőbb válaszokat. Így aztán érdemesebb átgondolnod, hogy megéri-e esetleg alázatosabban viselkedned 100%ig megadni neki a tiszteletet és ne süssön a szemedből a gyűlölet, mert akár hiszed akár nem a tanárok is emberek és lehet hogy neki se voltál első körben szimpatikus ahogyan ő sem neked és ebből alakult ki ez a helyzet.
2012. jan. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ. remélem sikerül megváltoztatnom a véleményemet róla.
2012. jan. 12. 18:01
 3/3 Titok21 ***** válasza:
Velünk azt csinálja az ofőnk hogy órán folyton üvöltözik aztán szünetben meg jópofizik velem... :// minden ofő ilyen :)) hidd el :D engem is már idegesít hogy mindig mindenért én vagyok a hibás pedig nem csináltam semmit... és amikor kérdez valamit és pont nem figyeltél akkor elkezdi hogy ne vágd a pofákat!!! pedig nem is csináltunk semmit... :(( azt tudom tanácsolni hogy legyél tisztelettel iránta, és próbáljátok meg a legkimértebb válaszokat megadni :)) és lehetőleg kerüld a nem szükséges beszélgetéseket :))
2012. jan. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!