Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért csinálja ezt utál engem?

Mért csinálja ezt utál engem?

Figyelt kérdés
sziasztok az egyik barátommal össze vesztem mert hülyén viselkedtem vele már honapok ota nem beszélünk mikor találkozunk mindig elforul és ha többen vannak pl az ő barátaival akkoris ugycsinál mintha ottse lennék nemszolhozzám elfordul és szinte senkivel nem beszél amig ottvagyok max nagyon halkan és mindig kerüli a tekintetem ezt mért csinálja? de mikor azthiszi nemlátom akkor viszont nézz van esélyem hogy kibéküljünk?
2010. márc. 24. 04:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy ismerjük egymást? :D

Én is most vesztem össze az egyik barátnőmmel, nagyon csúnyán viselkedett velem hónapok óta. Nekem elegem lett belőle ezért összevesztünk. Mivel közösek a barátaink mikor ott van, oda se megyek vagy levegőnek nézem őt és csak másokkal beszélgetek. Mikor találkozunk egy pillanatig ránézek, majd megvetően elfordulok onnan. Kerülöm a szemkontaktust, rá se nézek, ha igen és észreveszi gyorsan elkapom a fejem.

Hát én most úgy gondolom, hogy nem fogunk kibékülni, mivel nem akarok.

Lehet, hogy ti kibékültök. Próbálkozz.

2010. márc. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
esélyed sincs
2010. márc. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!