Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Németországban tényleg minden...

Németországban tényleg minden túlzottan szervezett?

Figyelt kérdés
Tehát a németek tényleg mindent túlzásba visznek a szervezéssel, már-már nagyon idegesítően?
2012. jan. 10. 22:19
 1/2 anonim válasza:
100%
nem, pont jó. nem trehányok és nem is idegesítőek. amugy is tök személyfüggő...
2012. jan. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én azt vettem észre, hogy tényleg sokkal jobban szabályozott minden, viszont ez szerintem nem azért van, hogy kevesebbet tudjál csalni, vagy ilyesmi, mert a németek mentalitásukból adódóan nem olyanok, mint mi, magyarok, h mindenen keresni akarunk, és nézegetjük a kiskapukat. nekik ez a szabályozottság elsősorban a félreértések elkerülése végett van. és sokkal jobb, hogy valahogy az ember már egy hónap után átlátja a dolgokat. mert ami fekete az fekete, ami fehér az meg fehér. nem úgy, mint nálunk, magyaroknál.

szóval néha tényleg egy kicsit furcsa, vagy idegesítő, ahogy te fogalmaztál, de ugyanakkor neked is előnyös az átláthatóság és egyértelműség.

2012. jan. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!