Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » "Kirúgtam" a matektanárom....

"Kirúgtam" a matektanárom. Jól tettem? (lent)

Figyelt kérdés

Elég rosszul álltam matekból, így 1,5 hónapja, kerestem egy korrepetáló tanárt, aki segít. Eleinte tök jól ment, minden, de azt vettem észre rajta, hogy nem mindent ért, ő megoldja a feladatokat, de nem mondja, hogy mi hogy van... Hármas lettem félévkor (eddig mindig kettes voltam), ami véglis az ő érdeme, de úgy érzem, hogy nem tanít, hanem inkább annak köszönhető, hogy foglalkoztam a matekkal...

Ebből kifolyólag, kerestem egy másik tanárt, de olyan furcsán érzem magam :|

(A tanárnak nem mondtam el, hogy rosszul tanít, hanem kifogást kerestem... De nem mertem megmondani neki az igazi okot... ) :|



2012. jan. 10. 15:05
 1/3 A kérdező kommentje:
* a legújabb anyagnál, 5feladatból 4et nem tudott,átugrottunk rajta :/
2012. jan. 10. 15:06
 2/3 anonim ***** válasza:
Jól
2012. jan. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyszer én is kifogtam egy hasonló tanárt. Ültünk egymással szemben, a papírkája fölé görnyedt, s futószalagon oldotta meg a feladatokat, s közben alig szólt hozzám. :D

Így utólag vicces, de akkor nem volt az.

Egyszer be mertem szólni neki, mondtam, hogy "egyedül, segítség nélkül is meg tudok bukni a suliban". Vérig sértődött. :( Többet nem láttam. :)


Jól tetted.

2012. jan. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!