Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt, hogy emo...

Miért hiszik azt, hogy emo vagyok?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok, és a környezetemben majdnem mindenki azt hiszi, hogy emo vagyok. Volt pár alkalom, amikor hülyülésből kifestettem feketére a szememet, meg néha feketét hordok, de nem értem, hogy ennyiből miért gondolnak ilyet. Egy lány meg azt mondta tegnap, hogy ,,a beszédeden is látszik, hogy emós vagy''. Apukám lakótársa szerint meg látens emós vagyok, és antiszociális, pedig nagyon szeretem a társaságot, és állandóan vicceket mondok. Lehet, hogy volt egy idő, amikor egy kicsit visszahúzódóbban viselkedtem, és túl sok feketét hordtam, de annak már vége. Akkor csak 11 éves voltam.

De miért mondják rám ezt, ha még úgy sem öltözök, mint egy emós?


2012. jan. 7. 18:57
 1/6 zkriszti3 ***** válasza:
Kérdezd meg őket. A válaszból megtudod min kell változtatnod ha zavar amit mondanak. Ha nem zavar csak érdekel maradj így.
2012. jan. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem már nem is egyszer, és a válasz az volt, hogy azért, mert emo vagyok! Pedig nem!
2012. jan. 7. 19:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Depis vagy? Emo hajad van? Emosokkal lógsz? Gondoltál már öngyilksságra? Montad valaha hogy ,,SZAR az élet'' ? Ha ezek közül egyik sem akkor nemtudom mért...
2012. jan. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincs emo hajam, nem lógok emósokkal, nem gondoltam még öngyilkosságra, és nem mondtam még, hogy szar az élet. Egyik sem igaz. Inkább az ellentéte: volt már olyan, hogy kikiabáltam az utcán, hogy ,,Szeretek élni!''. Nem zárkózok a szobámba, vagyis nem tudom. Csak ha gépezek, akkor zárkózok be, vagyis még akkor is nyitva van az ajtó.:P
2012. jan. 9. 20:14
 5/6 anonim ***** válasza:

szia! most ugy válaszolok neked, mint emo, aki nap mint nap átéli ezeket, elég sokszor. sajna vannak ilyen emberek, erröl nem nagyon tehetsz, el kell öket fogadnod ilyen agycsökkent rémeknek, mert a leírásod szerint tényleg nem v emo. de hangsulyozom, ne akarj átalakulni csak azért, mert másnak nem tetszel. igen is ez a te stílusod. és ha nem tetszik 1-1 beszólás vágj vissza, olyannal amit ök is tudnak h hülyeség. tapasztald ki a gyengepontjaikat, mert gondolom olyan emberek mondják akiket ismersz, vagy részben ismersz. ha meg olyan mondja akit nem ismersz, vagy nem érdekel a véleménye, akkor sz*rd le meredeken. csak ne mondják meg, mit viselj :D vagy egyszerüen mondhatod azt is, h nem a ruha teszi az emot, szal az csak 1 dolog lenne. ha valamiben segithetek irj privit. sok szerencsét a küzdelemhez. :D


15/l W.S.

2012. jan. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm! Én egyáltalán nem vagyok emo, legalábbis nem vallom magam annak, de akik ismernek, azoknak más a véleményük. Azt mondják, hogy tiszta depi vagyok, pedig mindig mosolygok meg vicceket mondok. Kivéve, ha nem... Igaz, volt már néhány szomorú alkotásom: festmények meg versek, ha kell, leírom. Lehetne, hogy te írj nekem privit? Hogy miből gondolják ezt...
2012. jan. 10. 18:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!