Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok javasolni olyan...

Tudnátok javasolni olyan programot, ami segítene az anatómiában, megtanulni térben is beazonosítani az IZMOKAT?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek:( Jövőhéten vizsgázom, és nem igazán tudom térben elhelyezni az izmokat. Ha képről nézem, kevésbé rögzül, mert nehezen tudom beazonosítani. Találtam a neten egy tökéletesnek ígérkező programot, a Google Body Browsert (3D), de sehol sem találom, hogyan indítható el. Előre is köszi aki segít, életet ment:D!
2012. jan. 5. 23:44
 1/2 anonim ***** válasza:

van iPhone-od iPad-ed? még azon vannak nagyon jó programok, egyesével teszi rá az izmokat meg írja a nevét és külön infón az eredés tapadást...


egyébként a legjobb ha boncteremben gyakorolsz.


még talán emedikuson tudsz keresni valamit.


esetleg youtube


és próbáld meg csontról felépíteni az izomzatot, ahogy lapozod az atlaszt nézd meg hogy mi az ami ugyanaz mint az előző képen, vagy mi az amit a másik izom már félig- valameddig lefed...


sok sikert a vizsgádhoz!


a legtutibb a boncterem!

2012. jan. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nézd meg eredés-tapadás szerint őket, így már nagyjából el tudod helyezni. Valamint érdemes csoportokra lebontva megtanulni (flexor, extensor, adductorok, stb), rétegekre lebontva (pl. alkarnál felületes, mély, hátizmoknál dettó) végső soron medialtól lateral felé bemagolni a neveket. :D De igen, azzal egyetértek, hogy a bonctermet ez nem pótolja.
2012. jan. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!