Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sok olyat hallottam hogy egy...

Misimokus15 kérdése:

Sok olyat hallottam hogy egy lány hagyja magát mikor megcsókolják de ogy kell vissza csókolni? Én még soha nem csókolóztam! UI:NEM SZERETNÉM HA EZ FELKERÜLNE FACEBOOKRA FUCKYEAH GYIKRA 14/Lány

Figyelt kérdés

Tehát hogyan kell csókolózni?Én még soha nem csókolóztam!


UI:NEM SZERETNÉM HA EZ FELKERÜLNE FACEBOOKRA FUCKYEAH GYIKRA 14/Lány


2012. jan. 4. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
A szerelem, szex kategóriát lapozd át, ezer kérdés van erről és tízezer válasz. Utána profi csókmester leszel, állítom.
2012. jan. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez majd jön magától. én is így voltam vele anno.. (:

18/f

2012. jan. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én anno a kézfejemen gyakoroltam :D


De kinek mi jön be.Pl. nekem van egy olyan elméletem, hogy a csókban összeillés eldönti, hogy jó páros lennénk-e, mivel ez is jelzi ki mennyire heves személyiség.


Pl. én nem szeretem a nyelves csókot, max. csak ha egy picit érintkezik a nyelvünk :D volt olya srác aki így csókolt, de volt olyan is akit kb. a torkomból kellett kikaparnom....

2012. jan. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem fog felkerülni, én régebb óta próbálok bekerülni oda, és nem bírnám ki ha a te kérdésed előbb lenne benn.
2012. máj. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!