Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért bénulok le álmomban?

Matyóhímzés kérdése:

Miért bénulok le álmomban?

Figyelt kérdés
Egyre gyakrabban fordul elő hogy felületesen,naggyából elalszom elkezdek álmodni valami (legtöbb esetben) rosszat aztán felébredek de a testem még mindig alszik és hatalmass súly nehezedik rám a fülemben elkezd valami kattogni és csak hihetetlen nagy akarat erővel tudom kinyitni a szemem. miután ez sikerül és felébredem teljesen akkor izzadok és ráz a hideg..mitől lehet ez ?
2012. jan. 4. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:
A agyad felébred, de a tested még nem. Hogy ez betegség-e, azt nem tudom, lehet.
2012. jan. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az hogy az izmaid "lebénulnak" alváskor, az teljesen normális.

Az izzadás, rémálom az passz, gondolom hosszútávon nem egészséges.

2012. jan. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
a leg intenzívebb inkább az az érzés mintha valaki rámfeküdne és a fülembe súgna.meg pánik. ilyeenkor próbálnék megmozdulni vagy kiabálni de nem tudok.
2012. jan. 4. 19:21
 4/10 A kérdező kommentje:
általában ez csak akkor fordul elő ha rosszat álmodom és hirtelen akarok felkelni belőle.
2012. jan. 4. 19:22
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor ez bizony boszorkány nyomás.

Egy boszorkány ül éjjel a mejjedre.

Vegyé egy gatyamadzagot a bal kezedbe, és ha felébredsz, dobd át magad felett.

Akkó a boszókány átváltozik almává vagy varrótűvé. Ott lesz az az ágy alatt.

Ha alma, harapj belé és dobd ki az ablakon.

Ha tű, a hegyét hajlítsd fogóval a fokába.

Másnap mennyé ki, és akinek az arcán harapás van, vagy beszorút a seggébe a zorra, az a boszorkány!

2012. jan. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb van ilyen, mikor kezdesz kijönni az álomból rögtön gondolj arra, hogy az agyad szándékosan tiltja le a testedet alváskor, és hogy nincs semmi para, nekem is van ilyen, először nem tudtam "ki" csinálja, de egy tv műsorban ahol álmokkal, alvással foglalkoztak normálisan elmagyarázták hogy ez így van rendben hogy a test lebénul alváskor.
2012. jan. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

:D a macskámon volt a harapás nyom :DDD boszorkány!

Egyébként már megbirkózom vele mikor ez van,csak nagyon szar érzés és nem értem miért csak nekem van ilyen,bárkinek mondom vagy nem tudja miről beszélek vagy aszonnya szellem van a házban :D

2012. jan. 5. 06:52
 8/10 anonim ***** válasza:
A boszókány legtöbbsző macska képibe ül a zember mejjére!
2012. jan. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez alvásparalízis.Nézz utána neten,sok hasznos infót megtudhatsz róla.
2012. jan. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utána néztem és tényleg az..de bár csak ne tettem volna, elég para dolgokat írnak
2012. jan. 6. 21:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!