Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha valaki álmomban...

Mit jelent, ha valaki álmomban üldöz?

Figyelt kérdés
Álmomban valaki folyamatosan üldöz. Hetek óta nem tudok aludni vagy ha mégis csak keveset. Sajnos a Krúdy Gyula álmos könyvben semmi konkrétat nem találok. Az álom nem tiszta, vagyis éjjel megébredek igyekszem felidézni, de nem sikerül olyan mozzanatokat amik esetleg benne lennének az álmos könyvben. Nem nézek horror filmeket sem (nem szeretem) Általában férfi az aki elakar kapni, de a kora az alkata és a személye is változik. Azért bátorkodtam már írni, mert a múlt éjjel siketült álmomban elkapnia, de abban a pillanatban meg is ébredtem. Remélem valaki ért a témához. Előre is köszönöm.
2012. jan. 2. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
képzeld magad elé Chuck Norisst, ő majd segít
2012. jan. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Legközelebb ne félj, fordulj szembe vele, és verekedjetek.

De még jobb, ha hagyod magad megölni általa.

2012. jan. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Konkrét lehet ez se lesz.Valami elől menekülsz az életben.Valami gond elől elfordulsz.Lehet van olyan probléma az életedben amivel szembe kell nézned, de nem mersz és elnyomod magadban.Remélem tudtam segíteni.Nem vagyok álomfejtő, kicsit engem is érdekel dolog.Talán ez lehet a problémád.:)
2012. jan. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!