Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok! Próbáltatok már ki...

Lányok! Próbáltatok már ki női piszoárt?

Figyelt kérdés

Ilyenre gondolok: [link]


[link]


2012. jan. 4. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
szerined mennyi ilyen sz@rság van itthon ?! láthatod az első fotón is,hogy gyökereknek készül. és mi benne a pláne,Az,hogy majdnem állsz és nem ülsz ?! mi ennek az értelme ????????
2012. jan. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem csak ők ültek le, de ha megnézed a kialakítását szemből használva a nőknek tervezték.
2012. jan. 4. 16:17
 3/7 anonim ***** válasza:
még sose, de nincs azzal bajom h ott állni kéne ,mert alpból nem szoktam a norm. wcre nyilvános helyen ráülni plsuliba...,csak otthon :S
2012. szept. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ezt már beszéltem valakivel hogy több méretben kéne csinálniuk, mert mi pl. kicsik vagyunk és rosszul lennék ha a combom hozzáérne a csésze széléhez.


az ötlet amúgy tetszik, nem kényelmes és nem egészséges a wc felett gugolva pisilni.

2012. szept. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
miért nem egészséges? mondjuk ha odahajolunk'
2012. szept. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem egészséges póz a húgyhólyagnak ha úgy félig guggolva pisilsz mert a pozíció miatt nem tud teljesen kiürülni.

Ezért jobb ha körbewécépapírozod az ülőkét és arra ülsz rá.

2012. szept. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Rat Poison ***** válasza:
Én maradok a jól bevált, hagyományos, uniszex vécécsészéknél. Na nem mintha ellenezném az újszerűséget, de ott ne vezessék már be, ahol nincs szükség rá!
2012. szept. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!