Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aszt akarom kérdezni hogy ki...

Geriii0 kérdése:

Aszt akarom kérdezni hogy ki mit tud,2012 be avagy most tényleg vissza hozták a aktonaságot h minden 18 éves férfinak elkell mennie?

Figyelt kérdés
Aszt akarom kérdezni hogy ki mit tud,2012 be avagy most tényleg vissza hozták a aktonaságot h minden 18 éves férfinak elkell mennie?
2012. jan. 2. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Én tudok becsukott szemmel aludni, és a wc-be pisilni.
2012. jan. 4. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
negyon ügyesvagy:) -.-'
2012. jan. 4. 14:24
 3/4 anonim válasza:
Nefossál be :D Lehet semmi kedved katonának menni, mert sztem senkinek sincs kedve.. Viszont van 1 igazság, ami egy örökéletre szól, lehet gyárakat, vállalatokat zárnak be, számolnak fel.. De a katonaságot sosem fogják ,mivel szükség van az országnak rá a védelem miatt akár.. És az még mindíg egy biztosabb "munkahely" mint bármi más ebbe az országba.. Én se örülnék neki ha behívnának főleg h 11 éve cigizek, szal kiköpném a tüdőmet kb, de nézd a pozitív oldalát a dolognak.. :) 24/F
2012. febr. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Másik meg az,hogy tom hogy régen lehetett jogosítvány szerezni ott, nemtom most lehet-e, de még ez ügyből is jobban jössz ki, mintha fizetsz érte istentudja mennyit mire mondjuk kamionig eljutsz, vagy 500ezret,de sztem keveset is mondok, és olyan embert sokan keresnek akiknek nem csak B-s jogsijuk van.. :)
2012. febr. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!