Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy lesz...

Miért mondják, hogy lesz világvége?

Figyelt kérdés
Attól, hogy a maják pontosak, és mert befejezték csak úgy a naptár készítését 2012. december 21-én, az még nem jelenti azt.
2011. dec. 30. 14:58
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
BAKKER MEGHALUNK VAGY NEM?? Tökmindegy ,hogy az elektron világít meg a földanya bejglit süt meg átalakulás meg foton meg minden kutyafül,de jövőre ilyenkor,ha amúgy nem halunk meg,élni fogunk?:)
2012. jan. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Ez engem is érdekel. Már írtam az előző kommenteimben. AKKOR MOST LESZ ÉLET 2012. DECEMBER 21-E UTÁN AZ EMBERISÉG SZÁMÁRA?!
2012. jan. 4. 16:57
 23/28 anonim ***** válasza:
Ti csak olvastok,de értelmezni nem tudtok?! NEM LESZ SEMMIFÉLE VILÁGVÉGE,és az emberiség ugyan olyan életet fog élni,mint eddig is,ergo nem kell parázni az emberiség kipusztulásától,hanem inkább egy jobb élet köszönthet be ránk!!!!
2012. jan. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Az nagyon király!
2012. jan. 5. 15:47
 25/28 anonim ***** válasza:

Én meg úgy láttam a dokumentumfilmben, hogy a naprendszerünk körül keletkezik egy fekete lyuk és elnyeli a bolygót és az egész naprendszerünket.


Nem bánnám, ha már rég felfedezték volna az időutazást, amit már próbálgatnak. Én visszamennék a múltba 1500-ba.

2012. jan. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Ti csak olvastok,de értelmezni nem tudtok?! NEM LESZ SEMMIFÉLE VILÁGVÉGE,és az emberiség ugyan olyan életet fog élni,mint eddig is,ergo nem kell parázni az emberiség kipusztulásától,hanem inkább egy jobb élet köszönthet be ránk!!!!


De csak akkor, ha Orbán eltűnik a politika színteréről.

2012. jan. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Egyébként a Mayá-kat a spanyolok igázták le. És rengeteg maya iratot semmisítettek meg. Csak néhány maradt meg közülük. Lehet, hogy a naptár folytatása is a lángok martaléka lett.
2012. jan. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
A maják baktumokban mérték az időt, most lesz vége a 13. baktumnak (ha már megelőzött valaki bocs)
2012. jan. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!